Gaziantep Gapshoes Fuarı'na Hazırlanıyor - Son Dakika

Gaziantep Gapshoes Fuarı'na Hazırlanıyor

15.01.2012 16:00
Gaziantep Gapshoes Fuarı'na Hazırlanıyor, System.String[]

Gaziantep, 19-22 Ocak tarihleri arasında Ortadoğu Fuar Merkezi'nde açılacak olan Ayakkabı, Terlik Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı'na (GAPSHOES) hazırlanıyor.

Gaziantep, 19-22 Ocak tarihleri arasında Ortadoğu Fuar Merkezi'nde açılacak olan Ayakkabı, Terlik Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı'na (GAPSHOES) hazırlanıyor.

Akort Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan ve 3 gün sürecek olan fuar ile yaz sezonunun ayakkabı ve terlikleri sergilenecek.

Akort Fuarcılık Genel Müdürü Hülya Akkaya, yaptığı açıklamada, yaptıkları fuar organizasyonları ile bölge, Türkiye ve hedef ülkelerin sektörlerine yönelik hizmet etme misyonunu sürdürdüklerini belirtti.

Fuar için hazırlık çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Akkaya, şöyle konuştu:

"Sektör fuara yoğun ilgi gösteriyor. İki yüzün üstünde firma fuar hazırlık çalışmalarını daha şimdiden tamamladı. GAPSHOES Fuarı'na, Türkiye toplam ayakkabı ve terlik üretiminde büyük pay sahibi ve merkez konumunda olan Gaziantepli ayakkabı ve terlik üreticilerinin yanı sıra İstanbul, Bursa, İzmir, Samsun, Kahramanmaraş, Konya, Denizli, Ankara, Hatay, Isparta, Adana ve Şanlıurfa'dan firmalar katılıyor.

Sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak, GAPSHOES Fuarı'nda bay-bayan-çocuk ve Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>spor ayakkabı, bot, çizme modellerinin yanı sıra terlik, cüzdan, kemer, deri ürünleri, makine sanayi ile sektörel dernek, kuruluşlar ve yayın şirketlerine yer verilecek."

Akkaya, fuarda ayrıca, Ekonomi Bakanlığı tarafından 5 pilot ilden biri seçilen Gaziantep'te ayakkabı ve terlik sektöründe kümelenme konusunda organize edilecek konferansa firmaların yoğun ilgi göstermesinin beklendiğini ifade etti.

Akkaya, "Gaziantep Ayakkabı Sektörü İhracat Atağında konulu konferans Avrupa Birliği destekli ve Ekonomi Bakanlığı'nın uyguladığı KOBİ İşbirliği ve Kümelenme Projesi çerçevesinde Gaziantep ayakkabı ve terlik sektörüne destek verilecek" diye konuştu.

Yaz ve kış olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirilen GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Fuarları, Akort Fuarcılık tarafından Gaziantep Sanayi Odası'nın (GSO) işbirliği ve Gaziantep Ayakkabıcılar Odası'nın desteğiyle gerçekleştiriliyor.

- GAZİANTEP

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gaziantep Gapshoes Fuarı'na Hazırlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lazio maçında Kerem Aktürkoğlu'na görevler verdi 14:05 Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lazio maçında Kerem Aktürkoğlu'na görevler verdi Kız arkadaşının evini taşladı, polisler yakalayınca Atatürk'e hakaretten tutuklandı 13:58 Kız arkadaşının evini taşladı, polisler yakalayınca Atatürk'e hakaretten tutuklandı Avustralya'nın 13:54 Avustralya'nın "Yüzyılın anlaşması" olarak anılan denizaltı alımı anlaşmasını iptal etmesine Fransa'dan tepki: Gerçekten sırtımızdan vurulduk
Son Dakika! Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ili paylaştı: Bu şehirlerden birindeyseniz, şimdi daha da dikkatli olmalısınız 13:49 Son Dakika! Bakan Koca, vaka yoğunluğu en çok artan 10 ili paylaştı: Bu şehirlerden birindeyseniz, şimdi daha da dikkatli olmalısınız 6 kurşunla kocası tarafından yaralanan 22 yaşındaki Kadriye, yatağa mahkum kaldı 12:30 6 kurşunla kocası tarafından yaralanan 22 yaşındaki Kadriye, yatağa mahkum kaldı Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Hilal Oktay Başaslan ve ailesi palalı saldırıya uğradı 12:09 Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Kadın Kolları Başkanı Hilal Oktay Başaslan ve ailesi palalı saldırıya uğradı
21 yıllık eşini terk eden kadın, teyzesinin oğluna kaçtı! Savunmasında ise pişman olmadığı söyledi 11:54 21 yıllık eşini terk eden kadın, teyzesinin oğluna kaçtı! Savunmasında ise pişman olmadığı söyledi Selçuk Bayraktar, yıllar önce başından geçen anıyı paylaştı! İHA projesi için yanına gittiği siyasi, tercümanlık teklif etmiş 11:48 Selçuk Bayraktar, yıllar önce başından geçen anıyı paylaştı! İHA projesi için yanına gittiği siyasi, tercümanlık teklif etmiş
Advertisement