Gaziantep'te korkunç iddia! Çok sayıda ayağı kesik kedi bulundu - Son Dakika

Gaziantep'te korkunç iddia! Çok sayıda ayağı kesik kedi bulundu

04.10.2022 17:06

Cinci bir hocanın büyü bozmak için kedi ayağı istemesi üzerine Gaziantep'in Karkamış ilçesinde kedi avı başladı. 10'un üzerinde kedinin sağ arka ayağının kesildiği belirlenirken sayının çok daha yüksek olabileceğinden korkuluyor.

Gaziantep Karkamış'ta son birkaç gündür çok sayıda kedinin ayaklarının kesik, kan içinde görüldüğü şikayetleri üzerine harekete geçen hayvan dernekleri ilçeye gitti. Yapılan inceleme sonucu arka patileri kesilmiş iki kediye ulaştı. Bu kediler de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından alınarak tedavi altına alındı.

BÜYÜ BOZMAK İÇİN Mİ KESİLİYOR?

Karkamış ilçesi sakinlerinden bazıları çok sayıda kedinin topallayarak kanlar içinde yürümeye çalıştığını gördüklerini belirtirken bu yurttaşlardan bazıları ise bir cinci hocanın büyü bozmak için kedi patisi istediğini, bazıları ise Suriyelilerin aynı amaçla kedileri sakat bıraktığını ileri sürdü. Sosyal medyadan da vahşete tepki yağdı. Vatandaşlar bu vahşeti yapanların yakalanarak cezalandırılmasını istedi.

Cinci hocanın büyü bozmak için kedi ayağı istemesi üzerine ilçede kedi avı başladı

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Olayla ilgili olarak Gaziantep Valiliği tarafından inceleme başlatılırken şu açıklama yapıldı: "İlimiz Karkamış ilçesinde 10'dan fazla sokak kedisinin arka ayaklarının kesildiği yönünde haberler yapılması üzerine ilçe emniyetimiz ve ilçe belediyemiz tarafından başlatılan araştırmalar derinlemesine çok yönlü olarak devam etmekte olup elde edilen sonuçlar kamuoyu ile paylaşılacaktır. Engelli olduğu tespit edilen iki kedinin bakımı ve tedavisi Karkamış Kaymakamlığı tarafından yapılmaktadır. Bahse konu olayla ilgili adli süreç başlatılmış olup gelişmeler yakinen takip edilmektedir."

YORUMLAR (5)
  • BatuhanCG: O canların hesabını vereceksiniz. Ağzı var dili yok o hayvancağızların yazıklar olsun. Helak ettiniz Dünyayı bizler gelip geçiyiz, misafiriz. Onlar bizden çok uzun zamandır bu dünyadalar. Yazıklar olsun size. Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
GAZİANTEP'TE OTOMOBİL, TIR'A ÇARPTI 2 ÖLÜ, 5 YARALI GAZİANTEP'TE OTOMOBİL, TIR'A ÇARPTI 2 ÖLÜ, 5 YARALI TAG Otoyolu'nda otomobil tıra arkadan çarptı: 2 ölü, 5 yaralı TAG Otoyolu'nda otomobil tıra arkadan çarptı: 2 ölü, 5 yaralı Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı Ele geçirilen Mısır Yılanı koruma altına alındı

Son Dakika Güncel Gaziantep'te korkunç iddia! Çok sayıda ayağı kesik kedi bulundu - Son Dakika


Advertisement