Son Dakika Haberleri: Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı

Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı

7 yıl önce

Geçtiğimiz ay faaliyetlerini durduran Gaziantep Suriye Başkonsolosluğu tamamen kapandı.

Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı, System.String[]
Geçtiğimiz ay faaliyetlerini durduran Gaziantep Suriye Başkonsolosluğu tamamen kapandı. Başkonsolosluktaki malzemeler, nakliyat firması görevlileri tarafından kamyonlara yüklendi.

Malzemelerin, İstanbul'daki büyükelçilik binasına götürüleceği öğrenilirken, taşıma esnasında Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esed'in çok sayıda portre fotoğrafı da kamyona yüklendi.

Gaziantep'teki Suriye Başkonsolosluğu, Türkiye ile gerilen ilişkiler sebebiyle, Aralık ayında faaliyetlerini durdurmuştu. Başkonsolosluk, bugün de Gaziantep'ten tamamen taşınmaya başladı. Bir nakliye firmasına ait 2 kamyona, başkonsoloslukta bulunan malzemeler yüklendi. Başkonsolosluk yetkililerinden, malzemelerin İstanbul'daki büyükelçilik binasına götürüleceği öğrenilirken, Suriye'nin Gaziantep Başkonsolosu Muhammed Necdet Şehit de herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Öte yandan, başkonsolosluk binasında bulunan Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esed'e ait çok sayıda portre fotoğrafın taşınması da ilginç görüntüler oluşturdu. Bir konsolosluk yetkilisi, fotoğrafları düzeltmek için yoğun çaba sarf etti.Ünlü Oyuncu ve Model Frida Farrell, Yaşadığı Kan Donduran Tecavüz Olayını Anlattı Osmaniye'de Cinnet Getiren Adam, Eşini ve Oğlunu Öldürdü, 2 Çocuğunu da Yaraladı

Acun Ilıcalı, Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!