Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı - Son Dakika

Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı

02.01.2012 12:35
Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı, System.String[]

Geçtiğimiz ay faaliyetlerini durduran Gaziantep Suriye Başkonsolosluğu tamamen kapandı.

Geçtiğimiz ay faaliyetlerini durduran Gaziantep Suriye Başkonsolosluğu tamamen kapandı. Başkonsolosluktaki malzemeler, nakliyat firması görevlileri tarafından kamyonlara yüklendi.

Malzemelerin, İstanbul'daki büyükelçilik binasına götürüleceği öğrenilirken, taşıma esnasında Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esed'in çok sayıda portre fotoğrafı da kamyona yüklendi.

Gaziantep'teki Suriye Başkonsolosluğu, Türkiye ile gerilen ilişkiler sebebiyle, Aralık ayında faaliyetlerini durdurmuştu. Başkonsolosluk, bugün de Gaziantep'ten tamamen taşınmaya başladı. Bir nakliye firmasına ait 2 kamyona, başkonsoloslukta bulunan malzemeler yüklendi. Başkonsolosluk yetkililerinden, malzemelerin İstanbul'daki büyükelçilik binasına götürüleceği öğrenilirken, Suriye'nin Gaziantep Başkonsolosu Muhammed Necdet Şehit de herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Öte yandan, başkonsolosluk binasında bulunan Suriye Cumhurbaşkanı Beşar Esed'e ait çok sayıda portre fotoğrafın taşınması da ilginç görüntüler oluşturdu. Bir konsolosluk yetkilisi, fotoğrafları düzeltmek için yoğun çaba sarf etti.

Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı
Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı
Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı
Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Gaziantep'in Suriye Başkonsolosluğu Tamamen Kapandı - Son Dakika


Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Kardiyoloji uzmanından korkutan uyarı! Kalp, koronada adeta hedef tahtası Son Dakika: Türkiye'de 3 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 187 kişi vefat etti, 32 bin 381 yeni vaka tespit edildi Suikast girişimi iddiaları sonrası İmamoğlu zırhlı makam aracı kullanmaya başladı