Son Dakika Haberleri: Taksi Göndermeyen Durağa Maytap Attı: 2 Yaralı

Taksi Göndermeyen Durağa Maytap Attı: 2 Yaralı

7 gün önce

Gaziantep'te 28 yaşındaki Mehmet G., taksi göndermeyen durağa maytap attı. Patlama sesiyle çevrede bomba paniği yaşanırken, olayda 2 kişi yaralandı.

Gaziantep'te 28 yaşındaki Mehmet G., istediği taksi gelmeyince birleştirdiği maytapları durağa attı. Patlama sesiyle çevrede bomba paniği yaşanırken, olayda 2 kişi yaralandı, Mehmet G. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, öğleden sonra İnönü Mahallesi'nde meydana geldi. Mehmet G., iddiaya göre, Sadıklar Caddesi'ndeki 25 Aralık İlkokulu'nun yanında bulunan duraktan sabah saatlerinde taksi istedi.

TAKSİ GELMEDİ DİYE DURAĞA MAYTAP ATTI

Taksinin gelmemesi üzerine öfkelenen Mahmut G., öğleden sonra bilinmeyen bir yerden satın aldığı maytapları birleştirip durağa attı. Gürültüyle patlayan ve bomba paniğine yol açan olayda kimliği henüz belirsiz 2 kişi yaralandı. Yaralılar, ihbarla gelen sağlık görevlileri tarafından ambulansla Doktor  Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

YARALILARIN SAĞLIK DURUMU İYİ

Acil serviste tedaviye alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Olay sonrası bomba ihbarıyla bölgeye sevk edilen çok sayıda polis, güvenlik önlemi alıp inceleme yaptı. Araştırılan olayın terör olmadığı belirlendi ve polis, Mehmet G.'yi evinde gözaltına aldı.İstanbul'a Okumaya Giden Koca, Sınıf Arkadaşı ile Sözlenip Ailesini Terk Etti Erzurum'da Tehlikeli Gerginlik! Suriyeliler ile Vatandaşlar Birbirine Girdi
Şişli Etfal'de Beyin Ameliyatına Girdi, 3. Derece Yanıkla Çıktı! 2 Yıldır Tedavi Görüyor Elazığ'da Bir Garip Olay! Kafasından Vurulmuş Cesedi Ambulansa Verip Kaçtılar