Gaziantep'te "14. Gapshoes Yaz Fuarı" Açılacak - Son Dakika

Gaziantep'te "14. Gapshoes Yaz Fuarı" Açılacak

18.01.2012 14:00
Gaziantep'te

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) desteğiyle düzenlenen "14.Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Yaz Fuarı (GAPSHOES Yaz Fuarı)", yarın Gaziantep'te açılacak.

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) desteğiyle düzenlenen "14. Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Yaz Fuarı (GAPSHOES Yaz Fuarı)", yarın Gaziantep'te açılacak.

GSO'dan yapılan açıklamaya göre, Akort Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, Ortadoğu Fuar Merkezi'nde yarın saat 14.00'de açılacak.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katılımıyla kapılarını 14. kez açacak olan fuar, sektörün Türkiye'deki en büyük ikinci fuarı olma özelliği taşıyor. 2012 yılının yaz modasının tanıtılacağa fuara, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden yaklaşık 200 firma katılacak. Fuarda ayakkabı ve terlik üreticilerinin yanı sıra, saraciye ve yan sanayi firmaları da yer alacak.

4 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan 14. GAPSHOES Yaz Fuarı'nda Suriye, İtalya, Almanya, Kore, ve Çin'in yanı sıra Türkiye'nin farklı şehirlerinden katılan firmalar stant açacak.

Geniş katılımcı profiliyle de sektöre damgasını vuran fuarda, ayakkabı, terlik, deri ürünleri, çanta, cüzdan, kemer, saraciye, ayakkabı imalat makineleri, aksesuar grupları, ayakkabı kimyasalları ile diğer yan sanayi ürünleri sergilenecek.

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gaziantep'te '14. Gapshoes Yaz Fuarı' Açılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak Aynı sokakta 7 otomobili soyan hırsızın eline geçen sadece iki gözlük oldu İki kadınla gittiği günlük kiralık dairenin camından düşerek can vermişti! Cinayete kurban gittiği ortaya çıktı Türkiye genelinde yaşanan internet kesintisi için ''planlı çalışma'' açıklaması Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanacak! Gündemde koronavirüs, Azerbaycan ve Kıbrıs var