Son Dakika Haberleri: İki Çocuğunu Bıçakla Öldüren Hamile Kadın Üçüncü Çocuğunu Doğurmak İstiyor

İki Çocuğunu Bıçakla Öldüren Hamile Kadın Üçüncü Çocuğunu Doğurmak İstiyor

9 ay önce

Gaziantep'te 6 gün önce kaynanasıyla tartıştıktan sonra 2 çocuğunu öldürüp intihar girişiminde bulunan kadının 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Cani anne, 3. çocuğunu dünyaya getirmek istiyor.

Gaziantep'te 6 gün önce kaynanasıyle tartıştıktan sonra 2 çocuğunu bıçaklayarak öldürüp intihar girişiminde bulunan kadının 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

ÇOCUKLARINI ÖLDÜRÜP İNTİHARA KALKIŞTI

Gaziantep'te 9 Nisan Salı gecesinde meydana gelen olayda Şehitkamil ilçesi Cerityeniyapan Mahallesi'ndeki 2 katlı evde çocukları, eşi ve eşinin annesiyle birlikte yaşayan 23 yaşındaki Özlem K., evin alt katında oturan kaynanası Emine K. ile tartıştıktan sonra üst katta uyuyan 3 yaşındaki kızı Ayşe ile 5 yaşındaki oğlu Mustafa'yı defalarca kez bıçaklayıp, ikinci katın terasından atlayarak intihar girişiminde bulunmuştu. 2 çocuğu da ölen anne Özlem K. ise 10 Nisan Çarşamba günü tedavisinin ardından taburcu olarak cezaevine gönderilmişti.

5 AYLIK HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Yapılan tetkik ve tedavilerin ardından hamile olduğu belirlenen kadın, 13 Nisan Cuma günü sancıları nedeniyle özel izinle cezaevinden çıkarılarak, Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine götürüldü. Üçüncü çocuğunu doğurmak istediğini öğrenilen kadının, yapılan kontrol ve tetkiklerin ardından 5 aylık hamile olduğu tespit edildi.

Özlem K. tedavisinin ardından yeniden cezaevine götürüldü.

2 çocuğunu kaybeden talihsiz baba yavrularının tabutlarına sarılmıştı.

YORUMLAR


Genç Kadının Çığlıklarını Duyan Vatandaşlar, Kapkaççıyı Yakalayıp Meydan Dayağı Attı Erdoğan'dan, Halkı Sokağa Davet Eden Fatih Portakal'a: Ahlaksıza Bak, Yargı Gereken Cevabı Verecektir

Evkur Yeni Malatyaspor Kulübü Binasına Silahlı Saldırı