Gaziantep'te depremin vahametini gözler önüne seren görüntü! Park alanı boydan boya yarıldı - Son Dakika

Gaziantep'te depremin vahametini gözler önüne seren görüntü! Park alanı boydan boya yarıldı

09.02.2023 11:54

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık iki deprem 10 ilde büyük yıkıma neden olurken, Gaziantep'te deprem sonrası ortaya çıkan bir görüntü sosyal medyada infial yarattı. Bir park alanında kaydedilen videoda deprem sonrasında zeminin boydan boya yarıldığı ve büyük bir çukur oluştuğu görülüyor.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler nedeniyle, Gaziantep'te yıkılan binalarda arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

ZEMİNİN BOYDAN BOYA YARILDIĞI GÖRÜLDÜ

Deprem sonrası şehirdeki park alanında kaydedilen bir video ise sosyal medyada deyim yerindeyse infial yarattı. Sarsıntının vahametini gözler önüne seren paylaşımda, bir park alanının zemininin boydan boya yarıldığı ve dev bir çukuş oluştuğu görülüyor.

İNFİAL YARATAN PAYLAŞIM

Yerel bir sosyal medya hesabının profilinden yapılan canlı yayında ortaya çıkan Gaziantep'teki yıkıma dair görüntüler kısa sürede viral oldu.

YORUMLAR
500
ZBEÜ deprem bölgesine yardım tırı gönderdi ZBEÜ deprem bölgesine yardım tırı gönderdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep-Kilis Afet Konutları Temel Atma Töreni'nde konuştu: (1) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep-Kilis Afet Konutları Temel Atma Töreni'nde konuştu: (1) İslahiye'de depremin ardından meydana gelen heyelan vadide doğal gölet oluşturdu İslahiye'de depremin ardından meydana gelen heyelan vadide doğal gölet oluşturdu

Son Dakika Güncel Gaziantep'te depremin vahametini gözler önüne seren görüntü! Park alanı boydan boya yarıldı - Son Dakika


Advertisement