Gaziantep'te Kültür Sanat - Son Dakika

Gaziantep'te Kültür Sanat

07.03.2017 10:47
Gaziantep'te Kültür Sanat, System.String[]

İstanbul Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu, "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" adlı oyununu Gaziantepli sanatseverlerin beğenisine sunacak.

İstanbul Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu, "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır" adlı oyununu Gaziantepli sanatseverlerin beğenisine sunacak.

Ece Temelkuran'ın kaleme aldığı, Selen Uçer'in yönettiği oyunda, Deniz Çakır, Füsun Demirel, Zeynep Kankonde, İpek Türktan Kaynak ve Kadir Çermik rol alıyor.

Her türlü baskı altında verilen yaşam mücadelesini sürdüren kadınların kafasındaki sistemli karışıklığın sorgulandığı oyunun konusu şöyle:

"Eşinden ayrılan, son kitabı yeni yayımlanmış yazar Ebru Uysal, buhran geçirmektedir. Evinin balkonundan intihar girişiminde bulunur. Komşuları Perran, ünlü şarkıcı Meltem Kaya ve yardımcısı Aysel cama çıkarlar ve onu durdurmaya çalışırlar. Ebru'nun isyanı devam ederken yüzleşmeler yaşanacaktır."

Oyun, 8 Mart Çarşamba saat 20.00'de Atatürk Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.

Gaziantep'te Kültür Sanat

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Gaziantep'te Kültür Sanat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mohamed, taraftarın merakını en sonunda giderdi: Lakabım anakonda Galatasaray, mart ayına lider girdiği 7 sezonda da şampiyon olmayı başardı Acun Ilıcalı'nın Çağrı Atakan'ı Survivor'dan diskalifiye ettiği öne sürüldü Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü NATO'dan TSK'ya "Mavi Bereli" övgüsü: Seçkin piyadeler Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Bir çiftin daha sobadan zehirlendiği Adana'da son 3 günde 4 kişi hayatını kaybetti Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un