Gaziantep'te Nevruz Coşkusu - Son Dakika

Gaziantep'te Nevruz Coşkusu

3 yıl önce

Gaziantep'te Nevruz coşkusuGAZİANTEP - Baharın habercisi Nevruz Bayramı OHAL kapsamında yasaklanmayan 21 ilden biri olan Gaziantep'te de coşkuyla kutlandı.

Gaziantep'te Nevruz Coşkusu, System.String[]

Gaziantep'te Nevruz coşkusu


GAZİANTEP - Baharın habercisi Nevruz Bayramı OHAL kapsamında yasaklanmayan 21 ilden biri olan Gaziantep'te de coşkuyla kutlandı.

Şehitkamil ilçesi, Çakmak Mahallesinde bulunan alandaki kutlama öncesi, geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, alana giren herkesi didik didik aradı. Yapılan konuşmaların ardından alanda toplanan yaklaşık 5 bin kişi sanatçıların şarkılarıyla halay çekerek Nevruz Bayramını coşkuyla kutladı. Halkların Demokratik Partisi tarafından organize edilen Nevruz Bayramına HDP Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Mahmut Toğrul ve DBP yöneticileri katılırken, tutuklu bulunan HDP Gaziantep İl Eş Başkanı Erkan Şahin ve gözaltında bulunan Eş Başkan Güler Erat katılamadı.

Kutlamaların ardından Nevruz Bayramının kutlandığı meydanda bulunan vatandaşlar olaysız bir şekilde alanı terk etti.

Gaziantep'te Nevruz Coşkusu

Haber Yayın Tarihi: 21.03.2017 06:53 Kaynak: İHASon Dakika

Esra Erol, internetten tanıştığı adamla ilişkiye giren evli kadına fena patladı
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Çin'de yaşayan Türk vatandaşından, koronavirüsle ilgili korkutan açıklama

Son Dakika Haberleri