Gaziantep'te "Ortak Akıl Buluşmaları" Toplantıları - Son Dakika

Gaziantep'te "Ortak Akıl Buluşmaları" Toplantıları

12.01.2012 12:40
Gaziantep'te

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Gaziantep Ortak Akıl Buluşmaları" toplantıları devam ediyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Gaziantep Ortak Akıl Buluşmaları" toplantıları devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, 13 Ocak Cuma günü saat 15.00'da Büyükşehir Meclisi Salonu'nda, "Gaziantep Ortak Akıl Buluşmaları" kapsamında yapılacak olan toplantıya ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen'in katılacağı bildirildi.

Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"2004 Yılından beri Gaziantep'te yürütülen tarihsel ve kültürel mirası koruma ve yaşatma çalışmalarında önemli bir noktaya ulaşmış, kentimizin sahip olduğu değerlerin öne çıkarılması ile 'Kimlikli Kent' olma yolunda önemli bir yol almıştır. Kuşkusuz bu süreçte Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu bu büyük çalışmalarda ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen'in emeği çok büyüktür.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Gaziantep Ortak Akıl Toplantıları'nın bu dönem ki konuğu ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen oluyor. Bu toplantıya, Gaziantep Valisi Erdal Ata başkanlığında ve Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey'in katılımları ile 'Gaziantep Ölçeğinde Tarih, Kültür ve Doğal Miras' konusu ele alınacak."

- GAZİANTEP

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gaziantep'te 'Ortak Akıl Buluşmaları' Toplantıları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi