Gaziantep'te sahte dolar ile cep telefonu alan şüpheli yakalandı - Son Dakika

Gaziantep'te sahte dolar ile cep telefonu alan şüpheli yakalandı

09.04.2021 10:07
Gaziantep'te sahte dolar ile cep telefonu alan şüpheli yakalandı, System.String[]

Gaziantep'te bir iş yerine sahte dolar ile cep telefonu satın almak isteyen şüpheli, suç üstü yakalandı.

Gaziantep'te bir iş yerine sahte dolar ile cep telefonu satın almak isteyen şüpheli, suç üstü yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, polis ekipleri, kent merkezinde bir işyerine sahte dolar vererek alış veriş yapan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, şüpheliyi yine sahte dolar ile 4 cep telefonu daha almak isterken suç üstü yakaladı.

Olay ile ilgili yapılan araştırmaların devamında sahte parayı temin ettiği bir diğer şüpheli de tespit edildi.

Her iki şüphelinin işyeri ve ikametlerinde yapılan aramada bir miktar sahte dolar ile suçtan elde edildiği değerlendirilen bir miktar para ve cep telefonu ele geçirildi. Söz konusu telefonun sahibi tespit edilerek teslim edildi.

Ele geçirilen sahte 5100 doları ile suçtan elde edildiği değerlendirilen bir miktar paraya el konularak 2 şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziantep'te sahte dolar ile cep telefonu alan şüpheli yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü Hakan Çalhanoğlu'nun nefis golünü İbrahimovic ayakta alkışladı, İtalyanlar şu yorumu yaptı: Spor tarihinin en yetenekli Türk'ü İngiltere'nin en önemli gazetelerinden Mirror, Giroud'nun Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti İngiltere'nin en önemli gazetelerinden Mirror, Giroud'nun Fenerbahçe ile anlaştığını iddia etti Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Son Dakika: Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer hakkında nitelikli dolandırıcılık suçundan soruşturma başlatıldı Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu Bir ülkeyi karıştıran vahşet! 40 kişiye ait paramparça olmuş cansız bedenler bulundu 23 Nisan kısıtlamasına denk gelen cuma namazı camilerde kılınacak mı? Merak edilen soru yanıt buldu 23 Nisan kısıtlamasına denk gelen cuma namazı camilerde kılınacak mı? Merak edilen soru yanıt buldu Gelinini başka bir adamla yatakta basan kayınpeder, ikisini de öldürdü Gelinini başka bir adamla yatakta basan kayınpeder, ikisini de öldürdü Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu kadarına da pes! Dilencinin iç çamaşırından çıkan para, çoğu kişinin cebinde yok Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı Bu da Kripto Tosuncuk! Thodex'in kurucusu siteyi kapatıp 2 milyar dolarla sırra kadem bastı