Gaziantep'teki Cinayetler - Son Dakika

Gaziantep'teki Cinayetler

05.02.2016 19:41

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Gaziantep Adli Tıp Kurumu Cenazelerin alınması - İki adreste uğradıkları silahlı saldırıda öldürülen 9 kişi, otopsi işlemlerinin ardından ailelerine teslim edildi Gaziantep'te iki adreste öldürülen 9 kişi, otopsi işlemlerinin ardından ailelerine teslim edildi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Gaziantep Adli Tıp Kurumu

Cenazelerin alınması - İki adreste uğradıkları silahlı saldırıda öldürülen 9 kişi, otopsi işlemlerinin ardından ailelerine teslim edildi

Gaziantep'te iki adreste öldürülen 9 kişi, otopsi işlemlerinin ardından ailelerine teslim edildi.

Düztepe Mahallesindeki silahlı saldırıda ölen Tuğba T, Şenel Çakmak ve Ahmet Çakmak'ın cenazeleri, Yeşilkent Mezarlığına götürüldü. Aynı adreste ölen Turan T'nin cenazesi ise Sam Mahallesi'nde sabah evde öldürülmüş halde bulunan amcası Mustafa (58) ile aynı yaştaki eşi Gülay ve çocukları Türkan Demir (22), Furkan ile Gül T'nin cenazeleriyle Asri Mezarlığa götürüldü.

5 cenazenin yarın Sam Mahallesi'nde, diğer 3 cenazenin ise Yeşilkent Mezarlığı'nda defnedileceği bildirildi.

Bu arada her iki olayın da cinayet zanlısı olarak aranan Yusuf T'nin yakalanması için Asayiş Şube Müdürlüğünce özel ekip oluşturuldu.

Polis, şüphelinin gidebileceği adreslerde arama yaptı, her iki ailenin fertlerinin ifadelerine başvurdu.

Öte yandan, bir süredir İstanbul'da oturan Yusuf T'nin, 2 yıl önce evlendiği Tuba T. ile bir yıldır ayrı yaşadığı öğrenildi.

Yusuf T'nin, Gaziantep'e dönerek teyzesinin yanına yerleşen eşi Tuğba T. ile amcasının oğlu olan Turan T'yle ilişkisinin olduğu gerekçesiyle, dün gece kuzeniyle telefonla görüştüğü, ardından da Düztepe Mahallesi'ndeki eşi ile kuzeninin de bulunduğu eve gelerek ateş açtığı öne sürüldü.

Gaziantep'teki Cinayetler
Gaziantep'teki Cinayetler
Gaziantep'teki Cinayetler
Gaziantep'teki Cinayetler

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziantep'teki Cinayetler - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüsü yenen F.Bahçeli Enner Valencia, Türkiye'ye dönüyor Paris yanıyor! Binlerce kişi sokaklara döküldü, Fransız polisi göstericilere sert müdahalede bulunuyor Roma kulübünün tesislerinde 15 adet bomba bulundu Son Dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik: Türk ordusu için "satılmış" ifadesini kullanan CHP'li Başarır'ı kınıyoruz Rus senatör Kosaçev: Muhsin Fahrizade suikasti Orta Doğu'da büyük bir savaşın 'kıvılcımı' olabilir Sokağa çıkma kısıtlaması başladıktan sonra onlarca evsiz, sokakta yatarken görüntülendi Dükkanına gelip haraç isteyen adamı ruhsatsız tabancasıyla vurdu Türkiye'nin en kalitesiz havası Düzce'de ölçüldü! Kirlilikten dolayı yürüyüş yapmak bile zararlı