Son Dakika Haberleri: Gaziantep'teki dev besi çiftliğinde yangın

Gaziantep'teki dev besi çiftliğinde yangın

7 gün önce

Gaziantep'teki dev besi çiftliğinde yangınGAZİANTEP'in Nizip ilçesindeki besi çiftliğinin saman ve yem deposunda yangın çıktı.

Gaziantep'teki dev besi çiftliğinde yangın

GAZİANTEP'in Nizip ilçesindeki besi çiftliğinin saman ve yem deposunda yangın çıktı. İtfaiye ekipleri, yaklaşık 24 bin hayvanın olduğu, Türkiye'nin en büyüklerinden biri olan besi çiftliğindeki yangını söndürmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Yangın Nizip- Karkamış yolu Doğrular Mahallesi'nde Şerif Göktaş'a ait besi çiftliğinde çıktı. Saat 16.00 sıralarında çiftliğin saman ve yem deposunda bilinmeyen nedenle başlayan yangın, tüm depoyu sardı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. İtfaiye ekipleri, çiftlikteki yangını, yaklaşık 24 bin büyükbaşın olduğu yere ulaşmadan söndürmek için çalışmalarını sürdürüyor. Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı da çiftliğe gelerek çalışmaları yakından izledi.

Gaziantep'teki dev besi çiftliğinde yangın

Haber Yayın Tarihi: 11.09.2019 10:22 Kaynak: DHALiberya'da bir ilkokulda çıkan yangında 30 çocuk hayatını kaybetti
2 itfaiye erinin yaralandığı patlama anı kamerada! Dev tanker metrelerce yükselip itfaiye aracının üstüne düştü Patlamanın ardından korkutan uyarı: Kimyasallar havaya salındı, cuma günkü yağmura dikkat! Tuzla'da yanan polyester fabrikasının sahiplerinden açıklama geldi