Son Dakika Haberleri: Gaziantep'teki Doğal Gaz Patlaması

Gaziantep'teki Doğal Gaz Patlaması

4 ay önce

Gaziantep'te dün bir binada doğal gaz kaçağı sonucu meydana gelen patlamada yaralanan Ayşe Bilici, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Gaziantep'teki Doğal Gaz Patlaması, System.String[]
Gaziantep'te dün bir binada doğal gaz kaçağı sonucu meydana gelen patlamada yaralanan Ayşe Bilici, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Merkez Şahinbey ilçesi İstiklal Mahallesi 76006 Nolu Sokak'taki 3 katlı bir binada meydana gelen doğal gaz patlamasında, eşi Mehmet Bilici (85) ile birlikte yaralanan Ayşe Bilici (90), tedavi gördüğü Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.

Yaşlı çiftin oğlu Hacı Memik Bilici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, anne ve babasının 5 ay önce bu binaya taşındığını söyledi.

Anne ve babasının, merdivenlerden rahat bir şekilde çıkabilmek ve kız kardeşine yakın bir yerde oturabilmek için bu eve taşındıklarını aktaran Bilici, " Bahçelievler Mahallesi'nde kendi evlerinde oturuyorlardı. Kardeşim ilgilensin diye bu evi tuttuk." dedi.

Bilici'nin kızı Ayşe Fatma Tatlı da doktorların, annesi hastaneye ilk getirildiğinde hayati tehlikesinin olmadığını ifade ettiklerini dile getirerek, "Bilinci açıktı, Anne dediğimizde bize bakıyordu, ama cevap vermiyordu. Patlama sırasında bacağından yaralanmıştı. Annemi kaybettik, doktorları iç kanamadan öldüğünü söylediler." diye konuştu.

Öte yandan Bilici'nin eşi Mehmet Bilici'nin yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.
Haber Yayın Tarihi : 13.02.2019 11:38 Kaynak: AAAskerden İzine Gelen Genç, 3 Çocuk Annesi Kadını Öldürdükten Sonra Cenaze Törenine Katıldı Tartışma Yaratan Programın Ardından CNN TÜRK'ten Açıklama Geldi Ünlü Şef Jamie Oliver'ın Restoran Zinciri İflas Etti