Gaziantep ve Şanlıurfa'da kültür sanat - Son Dakika

Gaziantep ve Şanlıurfa'da kültür sanat

02.01.2020 11:42
Gaziantep ve Şanlıurfa'da kültür sanat, System.String[]

Gaziantep'te "Küçük Prens", Şanlıurfa'da ise "Arkadaşım Olur musun" ve "Duvarların Ötesinde" adlı tiyatro oyunları beğeniye sunulacak.

Gaziantep'te "Küçük Prens", Şanlıurfa'da ise "Arkadaşım Olur musun" ve "Duvarların Ötesinde" adlı tiyatro oyunları beğeniye sunulacak.

Bozok Tiyatrosunca sahneye uyarlanan, Antoine de Saint- Exupery'in kaleme aldığı "Küçük Prens" adlı oyunda, 6 gezegen gezen bir çocuğun gözünden büyüklerin dünyası anlatılıyor.

Filiz Bozok'un yönettiği oyunda, Gökhan Soykök, Noyan Uzer, İrem Gemici, Fatih Çelebi, Kübra Büşra Pişkin ve Hüseyin Emre Durmaz rol alıyor.

Oyun, 8 Ocak Çarşamba saat 19.30'da Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi'nde minik tiyatroseverler için sahnelenecek.

Şanlıurfa

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 4 Ocak Cumartesi saat 13.00'te "Arkadaşım Olur musun" adlı çocuk oyununu Şair Nabi Kültür Merkezi'nde beğeniye sunacak.

Ekip, aynı gün ve yerde saat 20.00'de de "Duvarların Ötesinde" adlı oyunu izleyiciyle buluşturacak.

Sanatçı Emir Can İğrek, 6 Ocak Pazartesi saat 19.30'da Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda konser verecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Gaziantep ve Şanlıurfa'da kültür sanat - Son Dakika


Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42