Gaziantepspor ve Manisaspor 2. Lig'den de Düşmenin Eşiğinde - Son Dakika

Gaziantepspor ve Manisaspor 2. Lig'den de Düşmenin Eşiğinde

19.10.2018 16:55
Gaziantepspor ve Manisaspor 2. Lig'den de Düşmenin Eşiğinde, System.String[]

Geçtiğimiz yıllarda Süper Lig'de fırtına gibi esen Gaziantepspor ve Manisaspor'un son hali şaşırtıyor. İki takımın da durumu o kadar kötü ki bu sezon sonu 2. Lig'e de veda edebilirler.

Geçtiğimiz yıllarda Süper Lig'de fırtına gibi esen Gaziantepspor ve Manisaspor'un son hali şaşırtıyor.

Son otuz yılda Türk futboluna Fatih Tekke, Hasan Özer, Erhan Namlı, İsmail Köybaşı, Oktay Derelioğlu, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez, Kemal Aslan, Erdal Güneş, Erdal Kılıçarslan, Ekrem Dağ, Mehmet Polat, Ayhan Akman, Bekir İrtegün, Cenk Tosun, Muhammed Demir, Ömer Çatkıç, Dany, Tarık El Taib, Bouazizi, Lazarov, Fernand Coulibaly, Elvir Boliç, Julıo Cesar de Souza, Jaziri, Marcello, İvan de Souza, Wagner, İvelin Popov, Samuel Johnson, Maxim Romaschenko, Rodrigo Tabata ve Karcemaskas gibi çok önemli yıldızlar kazandıran, 2004 yılında Kamil Ocak Stadı'nda kazanılan 1-0'lık Roma zaferiyle bütün ülkeyi sevince boğan Gaziantepspor, şimdi yok olmanın eşiğinde.

Yine bir diğer kötü durumdaki takım olan Manisaspor da bir dönem Süper Lig'de 3 büyüklerin korkulu rüyasıydı. Yetiştirdiği futbolcularla şimdiki birçok yıldızın çıkış noktası olan Ege ekibinde Arda Turan, Caner Erkin, Hakan Balta, Selçuk İnan gibi milli futbolcular forma giyiyordu.

İki takımın da şimdiki hali eski günlerinden tamamen farklı. 2. Lig Beyaz Grup'ta Gaziantespor ve Manisaspor'un (-9)'ar ceza puanları var. Gaziantep -2 Manisa  -8 puanla ligin dibindeler. Bu grupta küme düşecek takım sayısı 3.
Yani iki takım da tekrar küme düşme tehlikesiyle karşı karşıyalar.
Gaziantepspor ve Manisaspor 2. Lig'den de Düşmenin Eşiğinde

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Gaziantepspor ve Manisaspor 2. Lig'den de Düşmenin Eşiğinde - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti