Gaziler Motosikle Gaziantep Turu Yaptı - Son Dakika

Gaziler Motosikle Gaziantep Turu Yaptı

29.09.2018 16:31
Gaziler Motosikle Gaziantep Turu Yaptı, System.String[]

Gaziantep'in merkez Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Türk Chopper Motosiklet Kulübünce düzenlenen "Gaziler Sürüşü"nün altıncısı yapıldı.

Gaziantep'in merkez Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Türk Chopper Motosiklet Kulübünce düzenlenen "Gaziler Sürüşü"nün altıncısı yapıldı.

Gaziler Haftası etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda bir araya gelen gaziler ve Türk Chopper Motosiklet Kulübü üyeleri, ellerindeki bayraklarla motosikletlere binerek kent turu yaptı.

Etkinlikte motosiklet kullanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehitlerin ve gazilerin vatan için kanlarını ve canlarını ortaya koyduğunu söyledi. Organizasyonu geleneksel hale getirdiklerini ifade eden Tahmazoğlu, "Gazilerimize ve şehitlerimize minnetlerimizi arz ediyoruz." dedi.

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Yeter de etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Konuşmaların ardından grup, güvenlik önlemeleri altında motosiklet turuna başladı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziler Motosikle Gaziantep Turu Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray'ın gündemindeki İrfan Can, Arda Turan'ın paylaşımını beğendi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Yunanistan batı karasularındaki egemenlik sahasını genişletti, Türkiye'den jet tepki geldi Biden, başkan olarak ilk belgelerini imzaladı Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı