Gaziler Vakfı'ndan Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a ziyaret - Son Dakika

Gaziler Vakfı'ndan Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a ziyaret

23.06.2020 18:57
Gaziler Vakfı'ndan Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a ziyaret

Türkiye Gaziler Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı ziyaret etti.

Türkiye Gaziler Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı ziyaret etti.

Aylar, vakfın faaliyetleri hakkında Demirbaş'a bilgi verdi.

Vakfın hem gaziler hem de şehit aileleri için yürüttüğü projeleri anlatan Aylar, şöyle konuştu:

"Gazilerimizin ve şehit yakınlarımızın her zaman yanında olduğunuz için size teşekkür ediyoruz. Biz her gördüğümüzde şehit yakınlarının yanındasınız, gazilerimize zaman ayırıyorsunuz. İnşallah bundan sonraki çalışmalarınızda da birlikte bir şeyler yaparız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinizi bekliyoruz."

Demirbaş da gazi ve şehit ailelerine yönelik çalışmaları anlattı.

Çubuk'un nüfusu oranıyla en çok şehit ve gazi veren ilçe olduğunu belirten Demirbaş, "Her zaman şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Canlarını seve seve bu ülkeye feda eden şehitlerimizin yakınları bize emanet olurken, uzvunu bu ülkeye feda eden gazilerimiz de her zaman başımızın tacıdır. Gece gündüz 7/24 her gün onların emrindeyiz. Onların sayesinde huzurlu ve mutlu yaşayabiliyoruz'."

Ayar, Demirbaş'a, kadife üzerine basılmış Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresini hediye etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziler Vakfı'ndan Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Mevlüt Çavuşoğlu'ndan 10 büyükelçi olayının iç yüzü: Sınır dışı edecektik, birbirlerine suç atmaya başladılar 10:17 Mevlüt Çavuşoğlu'ndan 10 büyükelçi olayının iç yüzü: Sınır dışı edecektik, birbirlerine suç atmaya başladılar Türkiye, Suriye çağrısı yapan Çin'e sert tepki gösterdi: İnsan haklarını ihlal edenlerden ders alacak değiliz 10:01 Türkiye, Suriye çağrısı yapan Çin'e sert tepki gösterdi: İnsan haklarını ihlal edenlerden ders alacak değiliz Taksici isyan etti: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi? 09:45 Taksici isyan etti: Beşiktaş'a gitmem 40 dakika, bana yazık değil mi?
Mustafa Sarıgül'den açıklama: Biden'dan para alan muhalefet partisini ifşa edeceğim 09:20 Mustafa Sarıgül'den açıklama: Biden'dan para alan muhalefet partisini ifşa edeceğim HDP'li Ömer Gergelioğlu'dan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a tepki: Şahsi meseleni buraya getiremezsin 08:43 HDP'li Ömer Gergelioğlu'dan TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a tepki: Şahsi meseleni buraya getiremezsin Sosyal medyada çok konuşulan muz yeme videosunu çeken 7 şahıs sınır dışı edilecek 07:36 Sosyal medyada çok konuşulan muz yeme videosunu çeken 7 şahıs sınır dışı edilecek
31 Aralık'a kadar sağlık çalışanlarına toplu taşıma ücretsiz olacak 07:34 31 Aralık'a kadar sağlık çalışanlarına toplu taşıma ücretsiz olacak Borussia Mönchengladbach'a 5-0 yenilen Bayern Münih son 43 yılın en ağır mağlubiyetini aldı 00:22 Borussia Mönchengladbach'a 5-0 yenilen Bayern Münih son 43 yılın en ağır mağlubiyetini aldı
Advertisement