Gaziosmanpaşa'da motosiklet üstünde tehlikeli yolculuk kamerada - Son Dakika
3.Sayfa

Gaziosmanpaşa'da motosiklet üstünde tehlikeli yolculuk kamerada

Gaziosmanpaşa'da motosiklet üstünde tehlikeli yolculuk kamerada Gaziosmanpaşa'da 2'si çocuk 4 kişilik ailenin motosiklet üzerindeki tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı.

22.03.2023 12:57  Güncelleme: 13:48

Gaziosmanpaşa'da motosiklet üstünde tehlikeli yolculuk kamerada

İSTANBUL - Gaziosmanpaşa'da 2'si çocuk 4 kişilik ailenin motosiklet üzerindeki tehlikeli yolculuğu kameraya yansıdı. Motosikletin en arkasındaki kız çocuğunun, düşmemek için önündeki kadına sıkıca sarıldığı görüldü.

Olay bu sabah saatlerinde Karayolları mahallesi Galeri caddesi üzerinde yaşandı. Aynı motosiklet üzerinde bir erkek bir kadın ve 2 çocuğun yaptığı tehlikeli yolculuk o esnada seyir halinde olan bir sürücü tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Bir süre devam eden tehlikeli yolculuk motosiklet sürücüsünün yolunu değiştirmesi ile sona ererken, o anlar cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde aynı motosiklet üzerinde bir kadın bir erkek ve iki çocuğun tehlikeli şekilde akan trafikte yolculuk yaptıkları görülüyor. Motosikletin en arkasında oturan kız çocuğu, düşmemek için önündeki kadına sıkıca tutunmaya çalışıyor.

Gaziosmanpaşa\'da motosiklet üstünde tehlikeli yolculuk kamerada
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Gaziosmanpaşa'da motosiklet üstünde tehlikeli yolculuk kamerada - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement