GAZİOSMANPAŞA'DA SAĞLIK MERKEZİNE SALDIRI ANI KAMERADA - Son Dakika

GAZİOSMANPAŞA'DA SAĞLIK MERKEZİNE SALDIRI ANI KAMERADA

16.10.2020 17:09
GAZİOSMANPAŞA'DA SAĞLIK MERKEZİNE SALDIRI ANI KAMERADA, System.String[]

GAZİOSMANPAŞA'da Aile Sağlığı Merkezi'ne iğne olmaya gelen kişiler, hemşireyle tartıştıktan sonra sağlık merkezine saldırdı.

GAZİOSMANPAŞA'da Aile Sağlığı Merkezi'ne iğne olmaya gelen kişiler, hemşireyle tartıştıktan sonra sağlık merkezine saldırdı. Saldırı anı sağlık merkezinin kameralarına yansıdı.

Olay, dün öğle saatlerinde Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan Ali Başaran Aile Sağlığı Merkezi'nde meydana geldi. İddiaya göre, anne ve kızı, iğne olmak için aile sağlık merkezine geldi. İğne olmak istediklerini söyleyen iki kadın,  hemşire A.Ü.B. ile bir süre tartıştı. Hemşire A.Ü.B.  iğne olmaya gelen iki kadın hastayı üsluplarını düzeltmesi konusunda uyardı. Tartışmanın devam etmesi üzerine anne ve kızı, aile sağlığı merkezinden dışarı çıkartıldı. Daha sonra dışardan bir erkeğin de olaya dahil olmasıyla iki kadın,  aile sağlığı merkezinin kapısını tekmelemeye başladı. Hemşire ve doktorlar can havliyle kapıyı tutarak saldırganın içeri girmesini önledi. Sağlık çalışanlarının polis çağırması üzerine saldırganlar olay yerinden uzaklaştı. O anlar sağlık merkezinin güvenlik kameralarına yansıdı.

SAĞLIK MERKEZİNE SALDIRI ANI KAMERADASağlık merkezinin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde; sağlık çalışanlarıyla tartışan kadınlar, aile sağlığı merkezinden dışarı çıkartılıyor. Dışarı çıkan kadınlar ve bir erkek, sağlık merkezinin kapısını tekmeliyor. O sırada sağlık çalışanları saldırganın içeri girmesini önlemek için kapıyı tutuyor. Saldırgan, beraberindeki kadınlarla birlikte olay yerinden uzaklaşıyor.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel GAZİOSMANPAŞA'DA SAĞLIK MERKEZİNE SALDIRI ANI KAMERADA - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi