Gazipaşa'da 3 Bin 494 Kişiye Yardım Yapıldı - Son Dakika

Gazipaşa'da 3 Bin 494 Kişiye Yardım Yapıldı

05.01.2012 19:20
Gazipaşa'da 3 Bin 494 Kişiye Yardım Yapıldı, System.String[]

Gazipaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2011 yılında 3 bin 494 vatandaşa ayni ve nakdi yardım yapıldığı bildirildi.

Gazipaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2011 yılında 3 bin 494 vatandaşa ayni ve nakdi yardım yapıldığı bildirildi.

Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk, yaptığı açıklamada, sosyal devletin gereği olarak 2011 yılı faaliyet döneminde olduğu gibi 2012 yılında da yardıma muhtaç vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Pamuk, 2011 yılında 3 bin 494 vatandaşa toplam 462 bin 218 lira yardım yapıldığını kaydederek, 2011 yılında 17 vatandaşa çapa motoru alınması, bir vatandaşa kuaför dükkanı açılasının uygun görülerek kaynak tahsis edildiğini bildirdi.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gazipaşa'da 3 Bin 494 Kişiye Yardım Yapıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar