Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı - Son Dakika

Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı

12.01.2012 19:36
Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı, System.String[]

Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde, yağmur nedeniyle taş ocağında heyelan meydana gelmesi sonucu, merkeze bağlı Küçüklü Köyü yolu trafiğe kapandı.

Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde, yağmur nedeniyle taş ocağında heyelan meydana gelmesi sonucu, merkeze bağlı Küçüklü Köyü yolu trafiğe kapandı. Heyelan anı amatör bir kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.Gazipaşa'da geçen cumartesi günü başlayan ve devam eden şiddetli yağmur hayatı olumsuz etkiliyor. Son 24 saatte metrekareye 92 kilogram yağışın düştüğü ilçede, Küçüklü Köyü'nde faaliyet gösteren bir taş ocağında heyelan meydana geldi. Heyelan sonucu köy yolu trafiğe kapandı. Can ve mal kaybı yaşanmazken, İkinci bir heyelan tehlikesine karşı taş ocağındaki faaliyetler durduruldu. Heyelan anı ise amatör kamera tarafından an ve an kaydedildi.

Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı
Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı
Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı
Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Gazipaşaekheyelan Anı Kameralara Böyle Yansıdı - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu Kasımpaşa-Göztepe maçında VAR incelemesinin uzun sürmesi tartışmalara neden oldu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Öldü denilerek morga kaldırılan bebeğin yaşadığı ortaya çıktı Seyir halindeki tırın kasasına çarpan geyik telef oldu "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi