Gebze Belediye Başkanı Köşker'den Mahalle Ziyareti - Son Dakika

Gebze Belediye Başkanı Köşker'den Mahalle Ziyareti

26.11.2012 15:00
Gebze Belediye Başkanı Köşker'den Mahalle Ziyareti, System.String[]

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Barış Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Barış Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Köşker, burada yaptığı konuşmada, Gebze'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalıştıklarını belirterek, 3 buçuk yılda 10 yıllık hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Vatandaştan aldıkları güç ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisindeki çalışmalarıyla Gebze'yi hizmetle donattıklarını dile getiren Köşker, Barış Mahallesi'nin de modern yaşam alanları ve parklarla donatılmış modern bir mahalle olduğunu kaydetti.

Köşker, Tatlıkuyu ve Barış Mahallesi'nin kullanacağı modern kapalı pazar yerinin çalışmalarının başladığını anlatarak, artık mahalle sakinlerinin modern pazar yerinden alışveriş yapacağını ifade etti.

Gebze'nin her yerine eşit oranda hizmet vermek üzere yola çıktıklarını vurgulayan Köşker, şunları kaydetti:

"Atıl vaziyette olan Gebze Kent Meydanı'nı en kısa sürede tamamlayarak kentin hizmetine sunduk. Gebzelilerin buluşma adresi Gebze Kent Meydanı ile kentimiz 7 gün 24 saat yaşayan bir şehir haline geldi. Bununla da yetinmedik. Görüntü kirliliğine neden olan trafoları yıktık ve yerlerine mini semt meydanları yaptık. Bu hizmetimiz Gebze'ye Altın Karınca Belediyecilik Ödülü kazandırdı. 100 yıllık Gebze Belediyesi tarihinde 50 park yapılmışken, 3 buçuk yıllık hizmet dönemimizde kentimizi 55 yeni park ve bahçeyle donattık. Çehresi hızla değişen ve gelişen Gebze, modern ve daha yaşanabilir marka bir kente dönüşüyor."

Muhabir: Şahin Oktay

Yayıncı: Murat Paksoy - KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gebze Belediye Başkanı Köşker'den Mahalle Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde boğularak can veren Fatma teyze, Türkiye'de tsunamiden ölen ilk kişi oldu Depremin merkez üssü Seferihisar'da deniz yeniden çekildi İzmir depremi çelik gökdeleni de vurdu! İnşaattan düşen işçi hayatını kaybetti Özel hastanelerde koronavirüs test ücreti 250 TL olacak Aracı tekleyen sürücü, kaputu açınca 3 metrelik pitonla burun buruna geldi İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor Rusya'dan yardım isteyen Paşinyan'a aynı cevap verildi: Çatışmalar Ermenistan topraklarına sıçrarsa destek veririz Nitrojen tüplü otomobile 1.280 lira ceza kesildi