Gebze Belediyesinden "Sahte Twitter" Hesabı Uyarısı - Son Dakika

Gebze Belediyesinden "Sahte Twitter" Hesabı Uyarısı

05.01.2012 16:01
Gebze Belediyesinden

Gebze Belediyesi adıyla bir sosyal paylaşım sitesinde açılan hesabın sahte olduğu bildirildi.

Gebze Belediyesi adıyla bir sosyal paylaşım sitesinde açılan hesabın sahte olduğu bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Gebze Belediyesi adıyla açılan hesabın sahte olduğu ifade edilerek, Gebze Belediyesi ve Başkan Adnan Köşker'e ait olmayan hesapta paylaşılan görüş ve önerilerin açılan hesap kadar "gerçek dışı ve mesnetsiz" olduğu bildirildi.

Açıklamada, şu görüşler dile getirildi:

"Yapılan incelemede Başkan Köşker adına sahte Twitter hesabı açan şahıs ve şahıslar tarafından farklı kişi yada kurumlar hakkında gerçekle bağdaşmayan ve tamamen karalamaya yönelik söylemlerin paylaşıldığı görülmüştür. Hesabın Gebze Belediyesi ve Sayın Başkan Adnan Köşker ile bir bağlantısının bulunmadığını ve konuyla ilgili yasal işlemlerin başlatıldığını kamuoyuna saygıyla duyururuz."

- KOCAELİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gebze Belediyesinden 'Sahte Twitter' Hesabı Uyarısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Son dakika! Anadolu Otoyolu'nda zincirleme trafik kazası! 16 araç birbirine girdi, 8 yaralı var Vodafone Park'ta dev derbi başladı! Canlı anlatım İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Kontrolden çıkan tır petrol istasyonuna daldı! Şoförün manevrası faciayı önledi Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı