Gebze'de Sokak Hayvanlarına Yiyecek Bırakıldı - Son Dakika

Gebze'de Sokak Hayvanlarına Yiyecek Bırakıldı

19.02.2012 12:00
Gebze'de Sokak Hayvanlarına Yiyecek Bırakıldı, System.String[]

Gebze Belediyesi'nce, kar yağışı nedeniyle yiyecek bulma sıkıntısı çeken sahipsiz köpekler için sokaklara köpek maması bırakıldı.

Gebze Belediyesi'nce, kar yağışı nedeniyle yiyecek bulma sıkıntısı çeken sahipsiz köpekler için sokaklara köpek maması bırakıldı.

Gebze Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin başta Kirazpınar Mahallesi bölgesi olmak üzere ilçenin değişik yerlerinde sahipsiz köpeklerin kolayca ulaşabileceği noktalara köpek maması bıraktığı belirtildi.

Ekiplerin, Kirazpınar Mahallesi'nde eski çöplük yolu mevkisinde barınan çok sayıda sahipsiz köpeğe ulaştığı kaydedilen açıklamada, "Burada köpeklere mama vererek yiyecek bulma sıkıntısı ortadan kaldırıldı. Yiyecek ve mama desteği sadece kar yağdığında değil, yılın her ayında yapılmaktadır. Yemek fabrikaları ve lokantaların desteğiyle atık yemeklerin toplanarak sahipsiz hayvanların yoğun olarak yaşadığı noktalara bırakıldı" ifadelerine yer verildi.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gebze'de Sokak Hayvanlarına Yiyecek Bırakıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı 26 Ekim - 1 Kasım tarihleri arasında burcunuzu neler bekliyor? Ünlü Astrolog Aysun Koç yorumladı 'Korona partisi'nde yakalanan şahıstan ilginç savunma: Tamirciyim buraya tamir yapmaya geldim Ermenistan ordusu, Azerbaycan birliklerine ve sivillere saldırarak üçüncü ateşkesi de ihlal etti Kuzenini tüfek ve bıçakla yaralayan şahıs evine giderek duş aldı 20 yaşındaki genç nakkaş iskeleden düşerek hayatını kaybetti