Geç Kalanlar" Oyunu Adapazarı'nda Sahnelenecek - Son Dakika

Geç Kalanlar" Oyunu Adapazarı'nda Sahnelenecek

08.01.2018 16:34
Geç Kalanlar" Oyunu Adapazarı'nda Sahnelenecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın "Geç Kalanlar" adlı oyunu, yarın Adapazarı'nda izleyiciyle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın "Geç Kalanlar" adlı oyunu, yarın Adapazarı'nda izleyiciyle buluşacak.

Şehir Tiyatroları'ndan yapılan açıklamaya göre, Pervin Ünalp'ın yazdığı, Nihat Alptekin'in yönettiği oyun, Adapazarı Kültür Merkezi'nde yarın saat 20.00'de sahnelenecek.

Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Gürelman ve Zafer Kırşan'ın rol aldığı oyunun konusu kısaca şöyle:

"Yaşadığımız her günü güzel bir güne dönüştürmek varken, 'güzel bir gün'ün bize çıkıp gelmesi için öylece oturup bekleriz. Çoğu zaman yaşamak yerine erteleriz. Tüketmenin bencilliğini, paylaşmanın samimiyetine yeğleriz. Oysa ihtiyacımız olan tek şey, biraz farkındalıktır. Geç Kalanlar, sorduklarıyla seyircisine derinlikli bir yüzleşmenin resmini gösteriyor."

AK Parti'den aday adayı olan Mahmut Kahraman, İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı AK Parti'den aday adayı olan Mahmut Kahraman, İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı Kuyumcudan çaldığı küpeleri satmaya çalışırken yakalandı Kuyumcudan çaldığı küpeleri satmaya çalışırken yakalandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Geç Kalanlar' Oyunu Adapazarı'nda Sahnelenecek - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement