Geç Kalanlar" Oyunu Küçükçekmece'de Sahnelenecek - Son Dakika

Geç Kalanlar" Oyunu Küçükçekmece'de Sahnelenecek

28.12.2017 14:19
Geç Kalanlar" Oyunu Küçükçekmece'de Sahnelenecek

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın "Geç Kalanlar" adlı oyunu, yarın Küçükçekmece'de izleyiciyle buluşacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın "Geç Kalanlar" adlı oyunu, yarın Küçükçekmece'de izleyiciyle buluşacak.

Şehir Tiyatroları'ndan yapılan açıklamaya göre, Pervin Ünalp'ın yazdığı, Nihat Alpteki'nin yönettiği oyun, Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde yarın saat 20.00'de sahnelenecek.

Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Gürelman ve Zafer Kırşan'ın rol aldığı oyunun konusu kısaca şöyle:

"Yaşadığımız her günü güzel bir güne dönüştürmek varken, 'güzel bir gün'ün bize çıkıp gelmesi için öylece oturup bekleriz. Çoğu zaman yaşamak yerine erteleriz. Tüketmenin bencilliğini, paylaşmanın samimiyetine yeğleriz. Oysa ihtiyacımız olan tek şey, biraz farkındalıktır. Geç Kalanlar, sorduklarıyla seyircisine derinlikli bir yüzleşmenin resmini gösteriyor."

Kafede çıkan silahlı kavgada 1'i ağır 6 kişi yaralandı Kafede çıkan silahlı kavgada 1'i ağır 6 kişi yaralandı Küçükçekmece'de 6 kişinin yaralandığı olayın detayları ortaya çıktı Küçükçekmece'de 6 kişinin yaralandığı olayın detayları ortaya çıktı Küçükçekmece'deki silahlı kavgayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı Küçükçekmece'deki silahlı kavgayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Geç Kalanlar' Oyunu Küçükçekmece'de Sahnelenecek - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement