"Geç Kalanlar" Oyunuyla Önce Giresun, Ardından Bulancak'ta - Son Dakika

"Geç Kalanlar" Oyunuyla Önce Giresun, Ardından Bulancak'ta

04.05.2018 15:53
"Geç Kalanlar" Oyunuyla Önce Giresun, Ardından Bulancak'ta

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Geç Kalanlar adlı oyunuyla Giresun seyircisinin karşısına çıkıyor.

Oyun; 7, 8 Mayıs 2018 tarihlerinde saat 20.00'de Giresun Vahit Sütlaş Sahnesi'nde, 9 Mayıs 2018 tarihinde saat 20.00'de Bulancak 75. Yıl Tiyatro Salonu'nda sahnelenecek.

OYUNUN KONUSU:

Yaşadığımız her günü güzel bir güne dönüştürmek varken, "güzel bir gün"ün bize çıkıp gelmesi için öylece oturup bekleriz. Çoğu zaman yaşamak yerine erteleriz. Tüketmenin bencilliğini, paylaşmanın samimiyetine yeğleriz. Oysa ihtiyacımız olan tek şey, biraz farkındalıktır. Geç Kalanlar, sordukları ve sordurduklarıyla seyircisine derinlikli bir yüzleşmenin resmini gösteriyor.

Pervin Ünalp'ın yazıp Nihat Alpteki'nin yönettiği oyunda, Defne Gürmen, Elçin Atamgüç, Vildan Gürelman, Zafer Kırşan rol alıyor

YORUMLAR
500
Galatasaray ile Giresunspor, Süper Lig'de 15. randevuya çıkacak Galatasaray ile Giresunspor, Süper Lig'de 15. randevuya çıkacak Göç İdaresi Başkanlığına atamalar Resmi Gazete'de Göç İdaresi Başkanlığına atamalar Resmi Gazete'de Giresun'da kamyon ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada 1 kişi öldü Giresun'da kamyon ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada 1 kişi öldü
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Geç Kalanlar' Oyunuyla Önce Giresun, Ardından Bulancak'ta - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement