Son Dakika Haberleri: Hastanedeki Doktor, Gece Kulübünde Dayak Yediği Adam Çıktı, Tedavi Olurken de Şiddet Gördü

Hastanedeki Doktor, Gece Kulübünde Dayak Yediği Adam Çıktı, Tedavi Olurken de Şiddet Gördü

8 ay önce

Rus kadın, gittiği gece kulübünde dayak yedi. Ertesi gün tedavi için gittiği hastanedeki doktor, kendisini döven adam çıktı. Kadın, hastanede doktor tarafından tekrar dövüldü.

Rusya'nın Neryungri şehrinde Anastasia Dmitrieva isimli kadın, eğlendiği gece kulubünde bir adamın saldırısına uğradı. Vücudunda oluşan yaralar nedeni ile doktora giden kadın, gece kendisini döven adamın muayene odasında kendisini tedavi eden doktor olduğunu görünce şok geçirdi.

"HAKKIMDA DAVACI OLURSAN HAPSE GİRERSİN"

Cep telefonu ile kamerası ile çekilen görüntülerde kadının gece kendisine saldırıdığını iddia ettiği doktor tarafından tekrar dövüldüğü görülüyor. Doktorun kadına "Şahitlerim gece kulubünde önce senin bana saldırdığına şahitlik edecekler, hakkımda davacı olursan hapse girersin" diye bağırdığı duyuluyor.

"BEN EBEYİ KORUDUM" DEDİ

Yirmi yaşlarında olduğu tahmin edilen kadının, gece kulubünde saldıraya uğradıktan sonra tedavi olmak ve darp raporu almak için hastaneye gittiği belirtildi.

İsmi açıklanmayan doktor, gece kulubünde bir ebenin birkaç kadının saldırısına uğradığını kendisinin ise ebeyi korumaya çalıştığını iddia etti.

Doktor hakkında soruşturma açıldı.

Haberler.Com/Dış Haberler


YORUMLAR


Gürcistan, FETÖ Bünyesinde Bulunan Üniversitenin Mal Varlıklarına El Koydu Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi

ABD Büyükelçiliğine Ateş Eden Saldırganların İfadeleri Ortaya Çıktı: Rastgele Ateş Ettik