Son Dakika Haberleri: Barda Şişe Patlatarak Müşterinin Görme Kaybına Neden Olan Barmene Soruşturma

Barda Şişe Patlatarak Müşterinin Görme Kaybına Neden Olan Barmene Soruşturma

5 gün önce

Kadıköy'de içki servis ederken şişenin patlaması sonucu bardaki kadının gözünde görme kaybı oluşmasına neden olan barmen ve işletme yetkilileri hakkında soruşturma başlatıldı.

Kadıköy'de bir gece kulübünde içki şişesinin patlaması sonucu Nagihan Örküş'ün gözünde görme kaybı oluşmasına neden olan barmene soruşturma açıldı.

BARMENİN GETİRDİĞİ ŞİŞE, GÖZÜNDE PATLADI

Bir şirkette yönetici asistanlığı yapan Örküş, 9 ay önce arkadaşlarıyla birlikte  Kadıköy'de bir gece kulübüne gitti. Örküş barın önünde beklediği sırada barmenin getirdiği şişelerden biri şiddetli şekilde patladı. Gözünden yaralanan Örküş'ün retinası yırtıldı.

SOL GÖZÜNDE YÜZDE 20 GÖRME KAYBI OLUŞTU

Üç ameliyata rağmen Örküş'ün sol gözünde yüzde 50 görme kaybı oluştu. İşten de çıkarılan Örküş savcılığa başvurarak gerekli tedbirleri almadan servis yaptıkları gerekçesiyle barmenlerden şikayetçi oldu. Anadolu  Cumhuriyet Başsavcılığı suç duyurusu üzerine gece kulübünün yetkilileri ve kazaya neden olan barmenler hakkında "Taksirle yaralama" suçundan soruşturma başlattı.

(Kaynak:  Sabah)


Çalılıklarda Cesedi Bulunmuştu! Parasını Aldıkları Kadını Yakarak Öldürmüşler 2 Kişiyi Öldüren Uyuşturucu Bağımlısı, Cinayet İşlediğini 2 Gün Sonra Arkadaşından Öğrenmiş
Beyoğlu'nda Esnafın Yakaladığı Gaspçıya Meydan Dayağı Kamerada PKK'nın Gençlik Yapılanmasına Operasyon! Eylem Hazırlığındaki 10 Terörist Yakalandı