Geçici Teminatlar Yatırılmadı - Son Dakika

Geçici Teminatlar Yatırılmadı

02.01.2012 18:51
Geçici Teminatlar Yatırılmadı, System.String[]

ÖİB'den yapılan açıklamada, Akdeniz, Toroslar ve İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'nin devirlerine ilişkin olarak ilgili teklif sahiplerinin ek geçici teminatlarını yatırmadıkları bildirildi.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından (ÖİB) yapılan açıklamada, Akdeniz, Toroslar ve İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'nin devirlerine ilişkin olarak ilgili teklif sahiplerinin ek geçici teminatlarını yatırmadıkları bildirildi.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'ye ilişkin olarak da teklif sahibine 31 Ocak 2012 tarihine kadar ek geçici teminatını yatırması şartıyla 30 Mart 2012 tarihine kadar ek süre verildi.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Akdeniz, Toroslar ve İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'nin devirlerine ilişkin olarak, ilgili teklif sahiplerine Hisse Satış Sözleşmesinin imzalanması için ek geçici teminatın 30.12.2011 tarih, saat 18.00'e kadar İdaremize teslim edilmesi şartıyla 29.02.2012 tarihine kadar ek süre verilmiş, ancak anılan teklif sahipleri tarafından 30.12.2011 tarih, saat 18.00'e kadar ek geçici teminatlar İdaremize teslim edilmediğinden, söz konusu teklif sahiplerinin geçici teminatları irat kaydedilmiştir.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'ye ilişkin olarak teklif sahibinden gelen ek süre talebine istinaden; İdaremizce, ilgili teklif sahibine, hisse satış sözleşmesinin imzalanması için ek geçici teminatın 31.01.2012 tarihi saat 18.00'a kadar idaremize teslim edilmesi kaydıyla 30.03.2012 tarihi saat 18.00'a kadar ek süre verilmiştir."

- ANKARA

Geçici Teminatlar Yatırılmadı

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Geçici Teminatlar Yatırılmadı - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi