Geciktiği İçin Uçağa Alınmayan Vatandaş, Bomba İhbarında Bulundu - Son Dakika

Geciktiği İçin Uçağa Alınmayan Vatandaş, Bomba İhbarında Bulundu

19.01.2012 12:46
Geciktiği İçin Uçağa Alınmayan Vatandaş, Bomba İhbarında Bulundu, System.String[]

Erzurum'da geciktiği için ailesiyle birlikte uçağa alınmayan bir kişi, Erzurum-İzmir seferini yapan uçağa bomba ihbarında bulundu.

Erzurum'da geciktiği için ailesiyle birlikte uçağa alınmayan bir kişi, Erzurum-İzmir seferini yapan uçağa bomba ihbarında bulundu.

Olay, dün saat 14.20 sıralarında Erzurum Havalimanı'nda meydana geldi. Alınan bilgiye göre, F.O. isimli vatandaş, İzmir'e gitmek için kendisi, eşi ve çocuğu için bilet aldı. Daha sonra Erzurum Havalimanı'na giden F.O., check-in işlemlerini yaptırmak istedi. Ancak görevli tarafından F.O.'ya uçağın kapılarının kapandığı ve kendilerinin alınamayacağını belirtildi. Bunun üzerine görevliye uzun süre uçağa binmek için ısrarda bulunan F.O.'nun ısrarları sonuç vermedi. Sinirli bir şekilde havalimanından ayrılan

F.O., kısa süre sonra emniyeti arayarak Erzurum-İzmir seferi yapan uçakta bomba bulunduğu ihbarını yaptı. İhbar üzerine Erzurum Havalimanı'nda kısa süreli panik yaşanırken, uzman ekipler incelemede bulundu. Yapılan çalışmaların ardından ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı.

Olay sonrası asılsız ihbar üzerinde çalışma yapan polisler ihbarın F.O. tarafından yapıldığını belirlediler. Gözaltına alınarak sorgulanan F.O., ifadesinde sinirlendiği için bomba ihbarında bulunduğunu belirtti.

F.O., daha sonra Cumhuriyet Savcısının talimatı ile serbest bırakıldı. - ERZURUM

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Geciktiği İçin Uçağa Alınmayan Vatandaş, Bomba İhbarında Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı