Son Dakika Haberleri: Geçtiğimiz Ay Beraat Eden Ünlü Rapçi Ezhel Hakkında Yeniden Dava Açıldı

Geçtiğimiz Ay Beraat Eden Ünlü Rapçi Ezhel Hakkında Yeniden Dava Açıldı

6 gün önce

Şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddiasıyla tutuklanan ve beraat eden 'Ezhel' lakaplı Sercan İpekçioğlu hakkında "uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını özendirme" suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle yeniden dava açıldı.

'Ezhel' adıyla tanınan ünlü rapçi Serkan İpekçioğlu hakkında "uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme" suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle geçtiğimiz aylarda dava açılmıştı. Mahkeme ise Sercan İpekçioğlu'nun suç işleme kastıyla hareket etmediğini anlaşıldığını belirterek beraatına karar vermişti. Beraat kararının ardından Ezhel hakkında yeni bir dava daha açıldı.

10 YIL HAPSİ İSTENDİ

Internet üzerinden yayınlanan şarkılarında uyuşturucuyu özendirdiği gerekçesiyle ünlü rapçi hakkında 10 yıla kadar hapis talep edildi.

GÖZALTINA ALINIP BERAAT ETMİŞTİ

Müzik dünyasında 'Ezhel' adıyla tanınan, şarkı videoları milyonlarca kişi tarafından internette izlenen ünlü rapçi Ömer Sercan İpekçioğlu, bazı şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği ve kullanımını kolaylaştırdığı iddiasıyla gözaltına alınarak 19 Haziran'da beraatine karar verilmişti.

Binali Yıldırım: Ezhel'e Yapılan Tutuklama Seda Sayan'a da Yapılmalı

Uyuşturucudan Yargılanan Ezhel'in Beraatine Karar Verildi

Uyuşturucuya Özendirdiği İçin Cezaevinde Yatan Ezhel'den Hayranlarına Mektup

Cezaevine Gönderilen Rapçi Ezhel'den ilk ifade: Suç Olduğunu Bilmiyordum, Pişmanım

"Ezhel" İsmiyle Tanınan Ünlü Rapçi Sercan İpekçioğlu Tutuklandı
Aslı Enver, Kış Güneşi Dizisinin Yapımcı Şirketine Açtığı 32 Bin TL'lik Davada Haklı Bulundu İkiz Bebeklerini Kucağına Alan Doğa Rutkay: Paldır Küldür Doğurdum

Ziynet Sali ve Halit Söyletmez Aşk Yaşıyor İddiası Gündeme Bomba Gibi Düştü Ali Sunal, Sosyal Medya Hesabından 'Güldür Güldür Show'un Devam Edeceğini Duyurdu