Son Dakika Haberleri: Geçtiğimiz Ay Beraat Eden Ünlü Rapçi Ezhel Hakkında Yeniden Dava Açıldı

Geçtiğimiz Ay Beraat Eden Ünlü Rapçi Ezhel Hakkında Yeniden Dava Açıldı

8 ay önce

Şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği iddiasıyla tutuklanan ve beraat eden 'Ezhel' lakaplı Sercan İpekçioğlu hakkında "uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını özendirme" suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle yeniden dava açıldı.

'Ezhel' adıyla tanınan ünlü rapçi Serkan İpekçioğlu hakkında "uyuşturucu madde kullanılmasını özendirme" suçundan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle geçtiğimiz aylarda dava açılmıştı. Mahkeme ise Sercan İpekçioğlu'nun suç işleme kastıyla hareket etmediğini anlaşıldığını belirterek beraatına karar vermişti. Beraat kararının ardından Ezhel hakkında yeni bir dava daha açıldı.

10 YIL HAPSİ İSTENDİ

Internet üzerinden yayınlanan şarkılarında uyuşturucuyu özendirdiği gerekçesiyle ünlü rapçi hakkında 10 yıla kadar hapis talep edildi.

GÖZALTINA ALINIP BERAAT ETMİŞTİ

Müzik dünyasında 'Ezhel' adıyla tanınan, şarkı videoları milyonlarca kişi tarafından internette izlenen ünlü rapçi Ömer Sercan İpekçioğlu, bazı şarkılarında uyuşturucu kullanımını özendirdiği ve kullanımını kolaylaştırdığı iddiasıyla gözaltına alınarak 19 Haziran'da beraatine karar verilmişti.

Binali Yıldırım: Ezhel'e Yapılan Tutuklama Seda Sayan'a da Yapılmalı

Uyuşturucudan Yargılanan Ezhel'in Beraatine Karar Verildi

Uyuşturucuya Özendirdiği İçin Cezaevinde Yatan Ezhel'den Hayranlarına Mektup

Cezaevine Gönderilen Rapçi Ezhel'den ilk ifade: Suç Olduğunu Bilmiyordum, Pişmanım

"Ezhel" İsmiyle Tanınan Ünlü Rapçi Sercan İpekçioğlu Tutuklandı


YORUMLAR


Dodurga'da 14 Milyon Ton Kömür Rezervi Bulunuyor Ünlü Deprem Tahmincisi Frank Hoogerbeets'ten Korkutan Uyarı: Mega Deprem Olacak

Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi