Gediz Altınkent İlköğretim Okulu Yıldız Kızlarda Rakip Tanımıyor - Son Dakika

Gediz Altınkent İlköğretim Okulu Yıldız Kızlarda Rakip Tanımıyor

05.01.2012 12:58
Gediz Altınkent İlköğretim Okulu Yıldız Kızlarda Rakip Tanımıyor, System.String[]

Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı Altınkent İlköğretim Okulu Kız Voleybol Takımı tüm rakiplerini yenerek ilçe şampiyonu oldu.

Kütahya'nın Gediz ilçesine bağlı Altınkent İlköğretim Okulu Kız Voleybol Takımı tüm rakiplerini yenerek ilçe şampiyonu oldu.

Gediz İlçe Lig Heyeti tarafından düzenlenen 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Okulları Yıldız Kızlar Voleybol Şampiyonası A Grubunda oynadığı tüm maçları galip bitiren Altınkent İlköğretim Okulu Kız Voleybol Takımı, Gümele, 1 Eylül ve Fırdan İlköğretim Okullarını 2'şer-0 yenerek ilçe şampiyonu oldu.

Altınkent İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Mustafa Gürpınar, A Grubunda oynadıkları tüm maçlarda büyük başarılar elde eden Altınkent İlköğretim Okulu Kız Voleybol Takımının, 04.01.2012 tarihinde Fırdan İlköğretim Okulu ile yaptığı Final Karşılaşmasını da 2-0 kazanarak şampiyon olduğunu söyledi.

Tüm karşılaşmalarda rakiplerine hiç set vermeden şampiyon olduklarını belirten Altınkent İlköğretim Okulu Aile Birliği Başkanı Mustafa Gürpınar, "İlçemizi Kütahya'da temsil edecek olan takımımızı şimdiden başarılar diliyorum. Takımımızın İl Şampiyonasında da büyük başarılar sağlayacağına inanıyorum.

Daha önce eğitimde elde ettiği başarılara spor faaliyetlerindeki üstün başarıları da eklemeyi beceren okulumuz, son yılda fiziki yönden yaptığı çalışmalarla adeta yeniden inşa edilmiş oldu. Eğitim için gerekli doküman ve araçlar yenilenerek eksiklikler giderilmiştir. Eğitimde de başarısını kanıtlayan okulumuz geçen yıl

bir öğrencimizi Fen Lisesine, 7 öğrencimizi Anadolu Öğretmen Lisesine göndermeyi başarmıştır. Ayrıca, 6 öğrencimizde Bursluluk Sınavını kazanmıştır. Bu başarılı çalışmaların yanı sıra sporda da üstün başarı elde eden okulumuz biz velileri gururlandırmıştır. Bu başarıların kazanılmasında emeği geçen başta Okul Müdürümüz Mehmet Aydın, Voleybol takımımızı çalıştıran öğretmenimiz Hüseyin Coşkun ve tüm personelimize veliler ve belde halkı adına teşekkür ederim" dedi.

05.01.2012 12: 38 TSİ

NNNN - KÜTAHYA

Gediz Altınkent İlköğretim Okulu Yıldız Kızlarda Rakip Tanımıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gediz Altınkent İlköğretim Okulu Yıldız Kızlarda Rakip Tanımıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den peş peşe sert tepki: Sessiz kalmayacağız Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi