Son Dakika Haberleri: Gediz Belediye Personeli İftar Yemeğinde Buluştu

Gediz Belediye Personeli İftar Yemeğinde Buluştu

2 yıl önce

Gediz Belediyesi personeli, Ramazan ayı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Gediz Belediye Personeli İftar Yemeğinde Buluştu, System.String[]

Gediz Belediyesi personeli, Ramazan ayı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.


GDZ Gediz Otelde düzenlenen iftar yemeğine; Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Arpacı, Belediye Meclis Üyeleri Osman Yılmaz, Şerif Ahmet Demir, Hikmet Vuran, Emin Aras, Mehmet Selim Şentürk, Belkız Yel, belediye personeli ve aileleri katıldı.


İftar yemeğinde bir konuşma yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Arpacı, "Her yıl gelenek haline gelen iftar yemeğimize icabet eden siz değerli personelimizin kıymetli ailelerine gönülden teşekkür ediyorum. Kendi aramızdaki birlik ve beraberliğin artmasında önemli bir yeri olan bu geleneklerin bozulmadan ve değiştirilmeden devam etmesi hepimizin isteğidir. O bakımdan bu gelenekler toplumun oluşması açısından son derece önemlidir. İftar yemeğimize katılan personelimiz, eşleri ve çocuklarına gönülden teşekkür ediyorum. Ramazan ayının ülkemiz, halkımız ve sizler için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan diliyorum" dedi.(MA-EFE) - KÜTAHYA

Haber Yayın Tarihi: 18.05.2018 12:06 Kaynak: İHAIvanka Trump, skandal hatası nedeniyle sosyal medyada rezil oldu
Ateşkes anlaşması sonrası Trump'tan yaptırım açıklaması: Türkiye'ye yönelik yaptırımlara gerek olmayacak ABD ile Türkiye'nin mutabakatı üzerine Rusya'dan ilk tepki: Suriye'nin ve Türkiye'nin güvenliğini garanti edecek şartlar oluşturulmalı