Gediz'de Öğretmenler Günü Yemeği - Son Dakika

Gediz'de Öğretmenler Günü Yemeği

25.11.2012 19:59
Gediz'de Öğretmenler Günü Yemeği, System.String[]

Gediz Mustafa Necib Alayeli (MNA) Anadolu Lisesi öğretmenleri ile okul personeli, "Öğretmenler Günü" için düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Gediz Mustafa Necib Alayeli (MNA) Anadolu Lisesi öğretmenleri ile okul personeli, "Öğretmenler Günü" için düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Yalomay Dinlenme Tesislerinde düzenlenen "Öğretmenler Günü" yemeğine öğretmenler, okul personeli ve Okul Aile Birliği üyelerinden yaklaşık 50 kişi katıldı.

Yemekte günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan MNA Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kale, öğretmenlerin birer toplum mühendisi olduklarını ve geleceğimizin şekillenmesinde önemli bir yeri olduğunu söyledi.

Mustafa Necib Alayeli Anadolu Lisesi olarak eğitim çıtasını yükselttiklerini ifade eden Okul Müdürü Mehmet Kale, "Bu yıl geçen yılki LYS başarısını artırdık. Bu başarıda, başta öğretmenlerimizin, Okul Aile Birliğinin, okul personelinin ve velilerin fedakar çalışmalarının katkısı büyüktür. Okulumuzun bu başarısında emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Konuşmanın ardından gün dolaysıyla, okulun bu günlere gelmesinde emeği geçen eski ve yeni okul aile birliği başkanı ve üyelerine, öğretmenlere, okul yönetimi tarafından plaket takdim edildi ve çeşitli hediyeler verildi. - KÜTAHYA

Gediz'de Öğretmenler Günü Yemeği

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gediz'de Öğretmenler Günü Yemeği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum