GEDOSK İznik'te Ultra Maraton Koşacak - Son Dakika

GEDOSK İznik'te Ultra Maraton Koşacak

09.04.2012 16:54
GEDOSK İznik'te Ultra Maraton Koşacak

Gebze doğa sporları kulübü üyeleri İznik'te ultra Maraton koşacak.

GEDOSK üyesi koşucular 4500 yıllık tarihi geçmişi olan bozulmamış doğa yapısı ile dikkat çeken on binlerce zeytin ağaçlarının bulunduğu zeytin diyarı tarihi İznik'te ultra maraton koşacaklar. GEDOSK üyesi Fedai Kürtül ve Faruk Değirmenci İznik ultra maratonuna hazırlıklarını tamamladılar, koşulacak günü bekliyorlar. En uzun etaplı koşularından birisi olan İznik ultra maratonunda ter dökecek olan GEDOSK üyesi koşucular dağcılığın dışında, böyle sıra dışı bir koşuda kulüplerini en iyi şekilde temsil etmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için gayret sarf edecekler.

GEDOSK başkanı Hasan Boyacı, kulüp üyelerinin dağcılık dışında değişik aktivitelerde mücadele ettiğini, yurdumuzun değişik bölgelerinde Atletizm başta olmak üzere doğa ortamlarında yapılan sporlara ilgilerinin devam edeceğini söyledi. GEDOSK yönetim kurulu üyesi Rıdvan Şükür ise İznik ultra maratonunda, dağ zirvelerine beraber yolculuk yaptığı arkadaşlarının katılmasından dolayı mutlu olduğunu, onlara başarılar dilediklerini söyledi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Çin'in Jingdezhen kenti ile kardeş kenti İznik hakkında belgesel çekildi Çin'in Jingdezhen kenti ile kardeş kenti İznik hakkında belgesel çekildi 1500 yıllık tarih, şeftali bahçesinden çıktı 1500 yıllık tarih, şeftali bahçesinden çıktı Belgesel: Çin'den İznik'e Uzanan Binlerce Yıllık Bir Tutku: Mavi-Beyaz Seramik Belgesel: Çin'den İznik'e Uzanan Binlerce Yıllık Bir Tutku: Mavi-Beyaz Seramik

Son Dakika Güncel GEDOSK İznik'te Ultra Maraton Koşacak - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement