GEFCO Grup'a Yeni İletişim Direktörü - Son Dakika

GEFCO Grup'a Yeni İletişim Direktörü

27.11.2013 16:50
GEFCO Grup'a Yeni İletişim Direktörü

GEFCO Grup İletişim Direktörlüğü'ne Maria del Peso atandı.

Maria del Peso GEFCO'nun coğrafi açıdan büyümesini ve hizmet çeşitlendirmesini hızlandırmayı da kapsayan yeni global hedefleri ile uyumlu bir iletişim stratejisi tanımlayacak ve uygulayacak.

Peso atanması ile ilgili olarak,"GEFCO'ya dönüm noktası sayılabilecek bir zamanda katılmış olmaktan heyecan duyuyorum. GEFCO, yüksek düzeyde uzmanlığı olan çalışanlar ve önemli global ağı gibi benzersiz niteliklere sahip olan bir sanayi lojistiği grubu. Bu benzersiz nitelikler GEFCO'nun tedarik zinciri yönetimi alanında müşterilerinin sürekli artan hız, akıcılık ve güvenilirlik taleplerine karşılık vererek liderlik konumunu pekiştirmesine olanak sağlıyor" dedi.

Maria del Peso GEFCO'ya katılmadan önce 2007-2013 seneleri arasında Thales Group'ta İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Bu görevinde özellikle C41 Savunma ve Güvenlik Sistemleri bölümünün iletişim faaliyetlerinden sorumluydu.

Maria del Peso kariyerine 1995 senesinde Veolia Environment Group'ta başladı. 10 sene çalıştığı bu şirkette hem Fransa hem de Fransa dışında insan kaynakları, hukuk işleri ve iletişim bölümleri de dahil birçok bölümde görev aldı. 2005-2007 arasında Maria del Peso Samsung Electronics Fransa'nın Halkla İlişkiler ve Basın İlişkileri Direktörlüğü'nü yürüttü.

Maria del Peso 1993'te HEC Business School'da işletme fakültesinden mezun oldu. Maria del Peso'nın College of Europe'ta Avrupa Ekonomisi üzerine master derecesi ve ayrıca CEMS master'ı bulunuyor..

YORUMLAR
500
Son dakika... İran, iki Fransız vatandaşının 'casusluk' iddiasıyla gözaltına alındığını doğruladı Son dakika... İran, iki Fransız vatandaşının 'casusluk' iddiasıyla gözaltına alındığını doğruladı Fransa'da ISF Wınter Games 2023'ün bayrağı devralındı Fransa'da ISF Wınter Games 2023'ün bayrağı devralındı Okul sporlarında 'ISF Dünya Kış Oyunları Gymnasiade 2023' Erzurum'da yapılacak Okul sporlarında 'ISF Dünya Kış Oyunları Gymnasiade 2023' Erzurum'da yapılacak
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel GEFCO Grup'a Yeni İletişim Direktörü - Son Dakika


Advertisement