Gekmlik Kaymakam Çelik Açıklaması - Son Dakika

Gekmlik Kaymakam Çelik Açıklaması

17.02.2012 14:49
Gekmlik Kaymakam Çelik Açıklaması, System.String[]

Bursa İl Özel İdare Müdürlüğü Genel Sekreterliği görevine atanan Gemlik Kaymakamı Bilal Çelik, "Gemlik'e veda etmiyorum."

Bursa İl Özel İdare Müdürlüğü Genel Sekreterliği görevine atanan Gemlik Kaymakamı Bilal Çelik, "Gemlik'e veda etmiyorum. Daha geniş hizmet alanı için gidiyorum" dedi.

Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz'ı ziyaret eden Kaymakam Çelik, yaptığı açıklamada, Gemlik'i de içine alan geniş bir hizmet alanının başına getirildiğini söyledi.

Gemlik'in kendisinde çok derin izler bıraktığını kaydeden Çelik, "Gemlik'i ve Gemliklileri çok sevdim. Gemlik'e veda etmiyorum. Daha geniş hizmet alanı için gidiyorum. Gemlik çok güzel işlere ve yatırımlara layık bir ilçedir. Ben de çalışmalarımı devam ettireceğim. Gemlik'ten kopmayacağım" diye konuştu.

Belediye Başkan Vekili Yılmaz ise Kaymakam Çelik'in ilçeye kısa zaman büyük hizmetler verdiğini belirterek, "Kaymakamımızın ayrılmasına üzüldük. Fakat, sadece Gemlik'e değil, Bursa'nın 17 ilçesine birden hizmet verecek olmasına sevindik" dedi.

Çelik, 1 Ağustos 2010 tarihinden bu yana Gemlik Kaymakamı olarak görev yapıyordu.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gekmlik Kaymakam Çelik Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret