Geleceğe Dönüş 3 Filmi - Son Dakika

Geleceğe Dönüş 3 Filmi

12.07.2011 13:27

Geleceğe Dönüş 3 filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Geleceğe Dönüş 3 filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

1955 yılında kısılıp kalan Marty'i kurtarmak için Dr. Brown zamandan seyahat eder. Ancak kendisi 1855'e gelip DeLorean bozulduğu ve o zamanın teknolojisi yetmediği için bu zaman diliminde kısılıp kalan Doktor, Marty'ye bir mektup yazarak arabayı gömdüğü yeri söyler.

Yönetmen: Robert Zemeckis

Senaryo: Bob Gale, Robert Zemeckis

Oyuncular: Lea Thompson, Thomas F. Wilson, Mary Steenburgen, Christopher Lloyd, Michael J. Fox

Filmin Türü: Macera, Bilim Kurgu,

Orijinal Adı: Back to the Future Part III

Yapımcı Firma: Universal Pictures

Yapım Yılı: 1990

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 118 dk.

Resmi Sitesi: www.bttfmovie.com

Vizyon Tarihi: 25.05.1990

Geleceğe Dönüş 3 Filmi

Son Dakika Güncel Geleceğe Dönüş 3 Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan S-400 çıkışı: S-400'lerin kontrollerine planlandığı şekilde devam ediyoruz Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Kıskançlığın böylesi! Erkek arkadaşının önce ısırarak testislerini kopardı, ardından defalarca bıçakladı 6 yılda 150 iş değiştirdi, yaşadıklarıyla Kemal Sunal'ın '100 Numaralı Adam' filmini hatırlattı Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor