Geleceğin Minik Pehlivanlarına Kıspetleri Başkan Amcalarından - Son Dakika

Geleceğin Minik Pehlivanlarına Kıspetleri Başkan Amcalarından

27.05.2017 16:03
Geleceğin Minik Pehlivanlarına Kıspetleri Başkan Amcalarından, System.String[]

Jeopark Kula Belediye Güreş Takımı'nın küçük pehlivanlarına, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun kıspet hediye etti.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, güreşe gönül veren Zaferiye Mahalle Muhtarı Murat Yılmaz, Jeopark Kula Belediye Güreş Takımı Antrenörü Mahmut Yıldırım ve talebelerini Jeopark Sentetik sahada ağırlayarak kıspet hediye etti. Spor'un her türlüsüne katkıda bulunduklarını belirten Başkan Tosun, ata sporumuz yağlı pehlivan güreşlerine desteğimiz her zaman devam edecektir dedi.

Kula'da yağlı pehlivan güreşlerinin gelişmesinde ve sürdürülmesinde emekleriyle tanınan Zaferiye Mahalle Muhtarı Murat Yılmaz, "Kula'da yağlı pehlivan güreşini, Jeopark Kula Belediye güreş takımı ile destek olan Başkanımız Hüseyin Tosun'a hediye ettiği kıspetlerden dolayı teşekkür ederim" diye konuştu.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, minik pehlivanlara kıspetlerini hediye ettikten sonra, "Kula'da ata güreşimiz yağlı pehlivan güreşlerinin yaygınlaşması ve gelişmesi için belediyemizin imkanları doğrultusunda destek oluyoruz. Bu gün burada her yaştan pehlivana kıspet hediye ettik. İnşallah başarıları ile Kula'mızın adını anadolunun dört bir yanında duyururlar" dedi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Geleceğin Minik Pehlivanlarına Kıspetleri Başkan Amcalarından - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Ekrem İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: Çok net ifade edeyim ki; yapılmayacak Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Genç kadının hazin sonu! Düğününden 4 gün sonra koronadan öldü