6'lı masa ortakları Karamollaoğlu ile Ahmet Davutoğlu bir araya geldi - Son Dakika

6'lı masa ortakları Karamollaoğlu ile Ahmet Davutoğlu bir araya geldi

11.08.2022 19:58
6'lı masa ortakları Karamollaoğlu ile Ahmet Davutoğlu bir araya geldi

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin genel merkezinde gerçekleştirilecek 6'lı masa toplantısı öncesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu ağırladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, altı siyasi parti genel başkanının 21 Ağustos'ta, altıncı kez bir araya geleceği zirve öncesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi.

KARAMOLLAOĞLU'NUN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Karamollaoğlu, altı siyasi parti genel başkanının 21 Ağustos'ta yapılacağı zirve öncesinde dün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal'ı, çarşamba günü ise Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı ziyaret etmişti.

6'lı masa ortakları Karamollaoğlu ile Ahmet Davutoğlu bir araya geldi
YORUMLAR
500
Davutoğlu: Söz Veriyoruz, Türkiye Rahat Nefes Alacak Davutoğlu: Söz Veriyoruz, Türkiye Rahat Nefes Alacak Karamollaoğlu: Yeni Bir Başlangıç ve İnşa Süreci İçin Kararlılıkla Yolumuza Devam Ediyoruz Karamollaoğlu: Yeni Bir Başlangıç ve İnşa Süreci İçin Kararlılıkla Yolumuza Devam Ediyoruz Temel Karamollaoğlu: 'Kırım'ın Hukuk Dışı İlhakını Tanımadığımız Gibi Bu Bölgelerin İlhakını da Tanımıyoruz' Temel Karamollaoğlu: 'Kırım'ın Hukuk Dışı İlhakını Tanımadığımız Gibi Bu Bölgelerin İlhakını da Tanımıyoruz'
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel 6'lı masa ortakları Karamollaoğlu ile Ahmet Davutoğlu bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement