Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor - Son Dakika

Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor

03.12.2020 12:57

Gelecek Partisi'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Ahmet Davutoğlu, hükümete yönelik sert eleştiriler yöneltti. Video sosyal medyada ses getirirken, bazı kullanıcılar Davutoğlu için "CHP'den iyi muhalefet yapıyor" şeklinde yorumlar yaptı.

Erken seçim tartışmalarının gündemden düşmediği şu günlerde iktidar ve muhalefet birbirine sert sözlerle yüklenirken, seçimlere etkisi merak konusu olan Ahmet Davutoğlu önderliğindeki Gelecek Partisi ise özellikle sosyal medya hesabından yayınladığı videolarla ses getirmeye devam ediyor.

ESKİ AÇIKLAMALAR HATIRLATILDI

Son olarak Gelecek Partisi'nin sosyal medya sayfasında paylaşılan videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın geçmiş dönemdeki açıklamalarına yer verildi. Bu açıklamaların akabinde söze giren Davutoğlu, "Siz o emanete ihanet ettiniz" diyerek hükümete sert sözlerle yüklendi.

Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor

"CHP'DEN DAHA İYİ MUHALEFET YAPIYOR"

Video kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekerken bazı kullanıcılar yaptıkları yorumlarda Gelecek Partisi'nin ana muhalefet partisi CHP'den daha iyi muhalefet yaptığını savundu.

Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor

Son Dakika Politika Davutoğlu'nun hükümeti eleştirdiği videoya dikkat çeken yorum: CHP'den iyi muhalefet yapıyor - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 132 kişi vefat etti, 7 bin 489 yeni vaka tespit edildi Bilim Kurulu üyesi Prof. Özlü, 'Yüz yüze eğitim 15 Şubat'ta başlar mı?' sorusunu yanıtladı, 4 tehdidi sıraladı WhatsApp'ta virüs alarmı! Tüm kontrolü ele geçiriyor Son Dakika: Boğaz'da sürüklenen kargo gemisi kurtarıldı Destekleri memnuniyetle karşılayan yeme-içme sektöründe gözler işletmelerin açılmasında Polis memuru ve öğretmen eşinin ölümünde korkunç detay! Çatıdan düşen buz kombinin bacasını çıkarmış İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak arasındaki buzlar eridi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme