Gelendost'ta Kanalizasyon Sistemi Yenileniyor - Son Dakika

Gelendost'ta Kanalizasyon Sistemi Yenileniyor

11.01.2012 18:21
Gelendost'ta Kanalizasyon Sistemi Yenileniyor, System.String[]

Gelendost'ta kanalizasyon sisteminin yenilenmesi için çalışma başlatıldı.

Gelendost'ta kanalizasyon sisteminin yenilenmesi için çalışma başlatıldı.

Zeybek Sokak ve 17 Eylül Caddesi'nde başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Gelendost Belediye Başkanı Halim Kıyak, yaptığı açıklamada, ilçenin tüm kanalizasyon sistemini yenileyeceklerini söyledi. Bu büyük projeye imza atmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kıyak, çalışmanın 8 ay içinde bitirilmesinin hedeflendiğini kaydetti.

Gelendostlular'ın hizmetin en iyisine layık olduklarının söyleyen Başkan Kıyak, "Kaliteli hizmet vermek için başlattığım dev projelere yenilerini ekleyerek, modern bir Gelendost için çalışıyoruz" dedi.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gelendost'ta Kanalizasyon Sistemi Yenileniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi