Geleneksel Lezzetler modernize edildi - Son Dakika

Geleneksel Lezzetler modernize edildi

13.04.2016 10:42
Geleneksel Lezzetler modernize edildi

Farklı lezzetlerin buluşma noktası olan Harvey Nichols MAG Lounge yenilenen menüsü ile her damak zevkine uygun tatları sofralara taşıyor.

Harvey Nichols MAG Lounge menüsüne geleneksel lezzetlerini ekledi. Yeni menüde, Anadolu lezzetlerinden dünya mutfağına birçok seçeneği bulmak mümkün.

Ankara'nın en seçkin mekanlarının başında yer alan Harvey Nichols MAG Lounge, geleneksel lezzetleri modern sunumlar eşliğinde lezzet tutkunları ile buluşturuyor. Menüde mantıdan kasap köfteye, Selekeli yoğurtlu kebaptan fırında kuzu incik'e Türk mutfağının vazgeçilmez tatları sunuluyor.

Fine dine konseptine uyarlanan yerli lezzetler, özellikle yabancı misafirlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Ağrı'nın meşhur lezzeti olan Selekeli, Harvey Nichols MAG Lounge'ın usta şeflerinin yeni yorumları ile modernize edilmiş. Ev yapımı hamurdan yapılan klasik Türk mantısı günlük olarak açılan taze hamuru ile fark yaratırken geleneksel lezzetlere bağlı kalarak yoğurt ve eşsiz domates sosu ile servis ediliyor.

YORUMLAR
500

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Geleneksel Lezzetler modernize edildi - Son Dakika


Advertisement