Geleneksel Türk okçuluğu, UNESCO koruması altına giriyor - Son Dakika

Geleneksel Türk okçuluğu, UNESCO koruması altına giriyor

04.12.2019 19:28
Geleneksel Türk okçuluğu, UNESCO koruması altına giriyor, System.String[]

Birleşmiş Milletler Bilim Kültür ve Eğitim Teşkilatı (UNESCO), geleneksel Türk okçuluğunu koruma altına almak için hazırlanıyor.

Birleşmiş Milletler Bilim, Kültür ve Eğitim Teşkilatı, (UNESCO) geleneksel Türk okçuluğunu koruma altına almak için hazırlanıyor.

UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirası Komitesi, 9-14 Aralık tarihlerinde Kolombiya'nın Bogota kentinde toplanacak. Bu toplantıda, Türkiye'nin önerisi üzerine geleneksel Türk okçuluğunun, UNESCO'nun Somut Olmayan Kültürel Mirası Temsili listesine alınması yolunda karar verilecek.

Geleneksel Türk okçuluğu, UNESCO koruması altına giriyor

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Geleneksel Türk okçuluğu, UNESCO koruması altına giriyor - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Everton'dan ayrılmayı düşünmüyorum Galata Köprüsü kısıtlama öncesi balıkçılarla doldu taştı Aydın semalarında esrarengiz cisim! İki gündür mahalleli korku içinde Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı Dünyanın en zengin 10 kişisinden 7'si teknoloji işi yapıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü ABD'de başkan seçilen Joe Biden Beyaz Saray'a "first kedi" getirecek FETÖ'nün sözde imamının evindeki taburenin altından 40 bin dolar çıktı