Son Dakika Haberleri: Gerdek Gecesi "Karnım Ağrıyor" Deyip Sevgilisiyle Kaçan Kadına Mahkeme Cezayı Kesti!

Gerdek Gecesi "Karnım Ağrıyor" Deyip Sevgilisiyle Kaçan Kadına Mahkeme Cezayı Kesti!

7 ay önce

İsviçre'de yaşayan iş adamı Kayseri'de evlendiği karısı, düğün gecesi gerdeğe girmeden sevgilisiyle kaçtı. Mahkeme tarafından 10 bin lira tazminat ödemeye mahkum edilen kadın bu kez eski kocasına "Çocuğumun babası" diye dava açtı ancak onu da kaybetti.

Oktay Elkıran'ın düğünün ardından gerdeğe girmeden kaçan eski eşi, sevgilisinden olan oğlu için açtığı babalık davasını kaybetti. Elkıran eski eşinden 10 bin lira tazminat kazandı.

GELİN DÜĞÜN GECESİ GERDEĞE GİRMEDEN SEVGİLİSİYLE KAÇTI

Sabah gazetesinden Ali Altundaş'ın haberine göre, İsviçre'de çalışan Oktay Elkıran (28), 6 yıl önce bir yakını aracılığıyla, memleketi Kayseri'de yaşayan Şemsi Demir'i istemeye gitti. Kızlarını vermeyi kabul eden aile, "Sen Almancısın, dokunmaz' diyerek 100 etek, 100 gömlek, 20 takım elbise ve 20 bin lira istedi. Ailenin isteğini yerine getiren Elkıran 40 bin liralık da takı aldı. Düğünün ardından "Karnım ağrıyor" diyerek gerdeğe girmeyen ve Elkıran'ı oyalayan Şemsi Demir, iki gün sonra da sevgilisiyle kaçtı.

KADININ 10 BİN LİRA TAZMİNAT ÖDEMESİ KARARLAŞTIRILDI

Boşanma davası açan Elkıran, düğünde yaptığı 110 bin liralık masrafı geri istedi. Şemsi Demir ise 50 bin lira tazminat ve 500 lira nafaka talebinde bulundu. Çifti boşayan mahkeme, taleplerini reddettiği genç kadının, Elkıran'a 10 bin lira tazminat ödemesine karar verdi.

BU KEZ ÇOCUĞUN BABASI OLDUĞUNU İDDİA EDİP DAVA AÇTI

Ancak yeniden mahkemeye başvuran Şemsi Demir, bu kez de çocuğunun Elkıran'dan olduğunu öne sürerek babalık davası açtı. Dava sonunda çocuğun babasının, Şemsi Demir'in birlikte kaçtığı ve Elkıran'dan boşandıktan sonra evlendiği S. G. olduğu belirlendi.

"GECE PARALARIMI DA ALIP KAÇTI ELİMİ SÜRMEDİM ÇOCUK NASIL BENDEN OLUR"

Eski eşinin evlendikleri gece ve ikinci gece "Karnım ağrıyor" diyerek gerdeğe girmediğini anlatan Elkıran, "Ben cuma namazına gidince, 3 bavul giyecek ile 8 bin İsviçre frankımı da alarak sevgilisiyle kaçmış. Kendisine elimi bile sürmedim. Bu çocuk nasıl benden olur? Bu davadan kazandığım 10 bin lira tazminatla da etek ve gömlek alıp muhtaçlara dağıtacağım" dedi.


YORUMLAR


Arkadaşlarıyla İddiaya Giren Rizeli Genç, İnşaat Demirinden ATV Yaptı İşsizlikten Bunalıp İntihar Eden Vatandaşın Bıraktığı Not Yürek Dağladı

"İntiharımızdan Kimse Sorumlu Değildir" Dedikten Sonra İmam ve Eşi Ölü Bulundu