Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış - Son Dakika

Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kadınların günde topladıkları paralarla İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği'ne (İZED) tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu.

Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış, System.String[]

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kadınların günde topladıkları paralarla İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği'ne (İZED) tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu.


Komşularıyla birlikte düzenledikleri günlerde tekerlekli sandalye almak için "Gönlünden ne koparsa" diyerek kiminden 1 lira, kiminden 10 lira para toplayan Hatice Zincirli ve kayınvalidesi Halime Zincirli, aldıkları sakat arabasını bir ihtiyaç sahibine ulaştırılmak üzere İZED Başkan Yardımcısı Berrin Demiral'a teslim etti.


15 günde bir düzenledikleri günlerde tekerlekli sandalye almak için para topladıklarını belirten Hatice Zincirli, "Komşularımız arasında gün tertipledik. Topladığımız paralarla bu tekerlekli sandalyeyi aldık. Bugün de teslim ettik. Her insan bir engelli adayıdır. Katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.


İZED Başka Yardımcısı Berrin Demiral ise, "2011 yılında hayırseverlerimizin desteği ile 35 tane tekerlekli sandalyeyi ihtiyacı olan vatandaşlarımıza teslim ettik. 2012 yılının ilk tekerlekli sandalyesini teslim aldık. Komşularım olan Hatice Zincirli ve kayınvalidesi Halime Zincirli'ye çok teşekkür ederim. Şu an 15 adet tekerlekli sandalye ve 2 akülü arabaya acilen ihtiyacımız var. Tekerlekli sandalye alınması için İnegöl Devlet Hastanesi tarafından başlatılan mavi kapak kampanyasına da destek veriyoruz.


Bunun için topladığımız mavi kapakları hastane yetkililerine teslim ettik" diye konuştu. - BURSA


Son Dakika

Acun Ilıcalı, uyarılarına gülerek karşılık veren Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti Dolandırıcılıkla suçlanan Kylie Jenner, menajerliğini yapan annesini işten kovdu Acun Ilıcalı, doğum gününü kendisinden 30 yaş küçük olan sevgilisiyle kutladı 3,5 aylık hamile olan oyuncu Ceyda Ateş'in kızı olacak Kenan Doğulu'nun yeni yaşını "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Seviyor musun sövüyor musun belli değil Amuda kalkıp spor hareketleri yapan Çağla Şıkel, kusursuz vücuduyla göz kamaştırdı 2 ay sonra ekrana dönen Müge Anlı'nın stüdyosuna mesafeli sarılma düzeneği kuruldu ABD'deki protestolara katılan ünlü şarkıcı, plastik mermiyle vuruldu Nusret'in kardeşi Özgür Gökçe, deniz içerisinde yaptığı şovla sınırları zorladı İngiltere'de karantinadan çıkan Kraliçe Elizabeth 72 gün sonra ilk kez görüntülendi Gönüllüler takımından Cemal Can, dokunulmazlık oyununda sakatlandı Ünlü modelden, ABD'yi savaş alanına çeviren eylemcilere rekor bağış Cesur paylaşımların kraliçesi, file çorabıyla iç çamaşırsız poz verdi Gardırop Fuat sorusu yarışmacıya 3 joker hakkını birden kullandırttı Büşra Pekin, Şafak Sezer'in "Bir daha filmimde oynatmam" sözlerine cevap verdi