Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış - Son Dakika

Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış

04.01.2012 14:23
Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış, System.String[]

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kadınların günde topladıkları paralarla İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği'ne (İZED) tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, kadınların günde topladıkları paralarla İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği'ne (İZED) tekerlekli sandalye bağışında bulunuldu.

Komşularıyla birlikte düzenledikleri günlerde tekerlekli sandalye almak için "Gönlünden ne koparsa" diyerek kiminden 1 lira, kiminden 10 lira para toplayan Hatice Zincirli ve kayınvalidesi Halime Zincirli, aldıkları sakat arabasını bir ihtiyaç sahibine ulaştırılmak üzere İZED Başkan Yardımcısı Berrin Demiral'a teslim etti.

15 günde bir düzenledikleri günlerde tekerlekli sandalye almak için para topladıklarını belirten Hatice Zincirli, "Komşularımız arasında gün tertipledik. Topladığımız paralarla bu tekerlekli sandalyeyi aldık. Bugün de teslim ettik. Her insan bir engelli adayıdır. Katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

İZED Başka Yardımcısı Berrin Demiral ise, "2011 yılında hayırseverlerimizin desteği ile 35 tane tekerlekli sandalyeyi ihtiyacı olan vatandaşlarımıza teslim ettik. 2012 yılının ilk tekerlekli sandalyesini teslim aldık. Komşularım olan Hatice Zincirli ve kayınvalidesi Halime Zincirli'ye çok teşekkür ederim. Şu an 15 adet tekerlekli sandalye ve 2 akülü arabaya acilen ihtiyacımız var. Tekerlekli sandalye alınması için İnegöl Devlet Hastanesi tarafından başlatılan mavi kapak kampanyasına da destek veriyoruz.

Bunun için topladığımız mavi kapakları hastane yetkililerine teslim ettik" diye konuştu. - BURSA

Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Gelin-Kaynanadan Örnek Davranış - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu