Gelinin 'bakire' olduğunu kanıtlamak için kanlı çarşafla göbek attılar - Son Dakika

Gelinin 'bakire' olduğunu kanıtlamak için kanlı çarşafla göbek attılar

14.01.2021 15:40

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda gelinin bakire olduğunu kanıtlamak için gerdekten kalma kanlı çarşafı bayrak gibi sallayan kalabalığın göbek attığı anlar yer aldı. Hangi ilimizde çekildiği bilinmeyen görüntüler sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Bugün sosyal medyada gündeme gelen bir video kullanıcıların tepkisini çekti. Türkiye'de çekilen görüntülerde kalabalık bir grup sokak ortasında göbek atıp dans etti. Hangi ilde çekildiği bilinmeyen görüntü kullanıcıların en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

KANLI ÇARŞAFLA GÖBEK ATTILAR

Bu durumu ilginç kılan ise kalabalığın toplanma nedeni oldu. Bir araya gelen kalabalık gelinin 'Bakire' olduğunu kanıtlamak için gerdekten kalma kanlı çarşafı bayrak gibi sallayarak göbek attı.

GELİN DE KALABALIĞA EŞLİK ETTİ

Toplanan insanlar kanlı çarşaf ile göbek atarken gelin de boynundaki altınlar ile oynayanlara eşlik etti. Kullanıcılar bu görüntülerin ardından olaya tepki gösterdi ve bu anları eleştirdi.

BAZI KULLANICILAR "GELENEK" DEDİ

Öte yandan bazı kullanıcılar da bunun eski bir gelenek olduğunu savundu ve yaşanan olayda bir anormallik görmediklerini aktardı.

Gelinin 'bakire' olduğunu kanıtlamak için kanlı çarşafla göbek attılar

Son Dakika Cinsellik Gelinin 'bakire' olduğunu kanıtlamak için kanlı çarşafla göbek attılar - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • Gelenek mi: Böyle gelenek mi kaldı? Gelenek denilecekse eğer, çok eskiden kaynanalar evde bakarmış. Böyle sokak ortasında afişe edilmezmiş. Bayanlar için çok küçük düşürücü. Doğru bulmuyorum... Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • eski gelenek: mayalardan kalma bir gelenektir, eskiden namus sadece dini bir olgu değil aynı zamanda kültürde de yeri olan, toplumun temelini oluşturan olmazsa olmaz oğelerdendi. Şimdi namuslu kişiye methiyeler düzülüyor vay be helal olsun diye. Nerden nereye, sorarsan ileri gidiyoruz.. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
  • Saçma Sapan: Kafanda kurguladığını düzgün yazamamışsın dostum. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Güzel model Anna Falchi, Lazio şampiyon olursa tamamen soyunacak Nesrin Cevadzade diziden ayrılıyor mu? Yasak Elma'nın fragmanı kafaları karıştırdı Bilim Kurulu üyesi Prof. Özlü, 'Yüz yüze eğitim 15 Şubat'ta başlar mı?' sorusunu yanıtladı, 4 tehdidi sıraladı WhatsApp'ta virüs alarmı! Tüm kontrolü ele geçiriyor Son Dakika: Boğaz'da sürüklenen kargo gemisi kurtarıldı Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak arasındaki buzlar eridi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme