Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı - Son Dakika

Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı

30.04.2016 16:55
Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı, System.String[]

Gemlik Belediyesi’nin Belediyespor, Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ve Modern Pentatlon Federasyonu ile birlikte organize ettiği “Şehit Hava Astsubay Üstçavuş Mehmet Koray Pınar Biatlon Kupası Turnuvası" büyük ilgi gördü.

Gemlik Belediyesi'nin Belediyespor, Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ve Modern Pentatlon Federasyonu ile birlikte organize ettiği "Şehit Hava Astsubay Üstçavuş Mehmet Koray Pınar Biatlon Kupası Turnuvası" büyük ilgi gördü.

17 Şubat 2016 tarihinde Ankara'da yapılan bombalı hain saldırıda şehit olan Mehmet Koray Pınar'ın adını yaşatmak maksadıyla yapılan turnuvaya Türkiye genelindeki 30'a yakın kulüpten 322 yarışmacı katıldı. Gemlik İskele Meydanı'nda başlayan atletizm yarışmalarında ilk 2008-2009 doğumlu minikler 100 metre yarışında ter döktü. İlk yarışta 10 minik kız atlet, kıyasıya bir mücadeleye girişti. İkinci yarışın startını Gemlik Belediye Başkanvekili Ercan Barutçuoğlu yaptı. 2007-2006, 2005-2004, 2003-2002 ve 2001-2000 doğumluların kız ve erkek 100 metre, 200 metre, 400 metre, 600 metre ve 1000 metre yarışları da nefes kesti. Yarışmalarda ayrıca 1977 ile 1994 doğumlular arasında rekabet üst seviyedeydi. Gemlik Kaymakamı Cahit Işık, Garnizon Komutanı Kurmay Albay Namık Kemal Çil, Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkanvekili Ercan Barutçuoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, İl Spor Müdürü Süleyman Şahin, Gemlik Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü AbdurahmanDağlar'ın yanı sıra şehit Koray Pınar'ın babası Mehmet Pınar, annesi Ayten Pınar ve kardeşi Çağrı Pınar da yarışmaları takip etti.

Dereceye giren atletlere madalya ve kupaları takdim edildi. Biatlon Kupası Turnuvası öğleden sonra da yüzme yarışmalarıyla devam etti. 25 metre paletli yüzme yarışmalarında minik öğrenciler kulaç atarken, aileleri ve yüzme severler de heyecanla bu yarışmaları takip etti. Yüzme yarışları Sosyal Yaşam Merkezi'ndeki Gemlik Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu'nda yapıldı. Bu yarışlarda 50 metre ve 100 metre serbest sitil yarışmaları da yapıldı. Daha sonra yüzme şampiyonları ve dereceye girenlere madalyaları takdim edildi. - BURSA

Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı
Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı
Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı
Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Gemlik Şehitleri İçin Yarıştı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Sertap Erener, Bodrum'da çöp toplayıp isyan etti: Utanıyorum insan olmaktan Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın